ZA PLN Aneta

 

Nick:

ZA PLN Aneta

Wiek:

18

Szukam z okolic:

Nowe Brusno

Stan cywilny:

Wolna

O mnie:

Jestem atrakcyjną laseczką. Uwielbiam kiedy mężczyzna spuszcza mi się w pępek. Mam różową, delikatną i bardzo smakowitą cipkę, ale o tym trzeba przekonać się osobiście. Ważna jest dla mnie dyskrecja. Jesteś chętny, zadzwonisz do mnie?

Kontakt telefoniczny:

Kontakt poprzez email:

 

DZIEWCZYNY ONLINE:

 
Znajdz dziewczynę z Twojego miasta i zabawi się z nią !
 
Rzucewo Stały sponsoring przeradza się często w pogodzenie się z byciem tą drugą, obok żony, kobietą dla faceta. Wtedy, gdy z czasem pojawią się ... Russów Mężatki szukają kochanków - Kontakty, telefony i namiary - Warszawa Nowe Brusno Laskowo Zdradzam męża, bo nie chce się ze mną kochać - Pytania do Eksperta Golubki Danuta, seks dziewczyny nawet sex anonse, Włocławek woj. kujawsko-pomorskie, pani zasponsoruje pana czyli anonse kobiet ˇ Joanna, prawdziwe sponsorki ... Wróblik Szlachecki Nie jestem nimfomanką. W świecie panuje dziwny przesąd, że jeśli kobieta daje, do Internetu anons, że poszukuje kochanka to musi być albo nimfomanką albo prostytutką. Tomaszowice jestem 20letnia nimfomanka. lubie sie rznac robie to praktycznie ... może ci potrzebna młoda krew mam 16 lat nr gg Kliknij aby ... Babczów Witam,mam wielki problem 4 lata temu zdradzilam meza,to byl jednorazowy skok wiecej to sie nie powtorzylo ale ten mezczyzna nie byl wobec ... Szkaradowo Szukam bogatego męża, Włochy, Osobiste, pani szuka pana, Ochotnica Dolna Jestem spragnioną nimfomanką i szukam jurnego pana który zna się na rzeczy i lubi sexik :) czekam bardzo spragniona mam ... Pani szuka pana. ... Nowe Brusno Cieszacin Wielki Mam 16 Lat I Szukam Faceta Na Sex ogłoszenia sprzedam adres, telefon, numer, facebook fejsbuk facebok fasebook nk.pl nk nasza klasa na naszej klasie na fejsbooku na fejsbuku na facebooku fotka.pl na fotce fotki zdjęcie numer telefonu telefon adres ulica sympatia erodate czateria lat lata wiek wzrost waga 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Lista najpopularniejszych imion i nazwisk w Polsce: Nowak Kowalska Wiśniewska Dąbrowska Lewandowska Wójcik Kamińska Kowalczyk Zielińska Szymańska Woźniak Kozłowska Jankowska Wojciechowska Kwiatkowska Kaczmarek Mazur Krawczyk Piotrowska Grabowska Nowakowska Pawłowska Michalska Nowicka Adamczyk Dudek Zając Wieczorek Jabłońska Król Majewska Olszewska Jaworska Wróbel Malinowska Pawlak Witkowska Walczak Stępień Górska Rutkowska Michalak Sikora Ostrowska Baran Duda Szewczyk Tomaszewska Pietrzak Marciniak Wróblewska Zalewska Jakubowska Jasińska Zawadzki Sadowska Bąk Chmielewska Włodarczyk Borkowska Czarnecka Sawicka Sokołowska Urbańska Kubiak Maciejewska Szczepańska Kucharska Wilk Kalinowska Lis Mazurek Wysocka Adamska Kaźmierczak Wasilewska Sobczak Czerwińska Andrzejewska Cieślak Głowacka Zakrzewska Kołodziej Sikorska Krajewska Gajewska Szymczak Szulc Baranowska Laskowska Brzezińska Makowska Ziółkowska Przybylska Domańska Nowacka Borowska Błaszczyk Chojnacka Ciesielska Mróz Szczepaniak Wesołowska Górecka Krupa Kaczmarczyk Leszczyńska Lipińska Kowalewska Urbaniak Kozak Kania Mikołajczyk Czajkowska Mucha Tomczak Kozioł Markowska Kowalik Nawrocka Brzozowska Janik Musiał Wawrzyniak Markiewicz Orłowska Tomczyk Jarosz Kołodziejczyk Kurek Kopeć Żak Wolska Łuczak Dziedzic Kot Stasiak Stankiewicz Piątek Jóźwiak Urban Dobrowolska Pawlik Kruk Domagała Piasecka Wierzbicka Karpińska Jastrzębska Polak Zięba Janicka Wójtowicz Stefańska Sosnowska Bednarek Majchrzak Bielecka Małecka Maj Sowa Milewska Gajda Klimek Olejniczak Ratajczak Romanowska Matuszewska Śliwińska Madej Kasprzak Wilczyńska Grzelak Socha Czajka Marek Kowal Bednarczyk Skiba Wrona Owczarek Marcinkowska Matusiak Orzechowska Sobolewska Kędzierska Kurowska Rogowska Olejnik Dębska Barańska Skowrońska Mazurkiewicz Pająk Czech Janiszewska Bednarska Łukasik Chrzanowska Bukowska Leśniak Cieślik Kosińska Jędrzejewska Muszyńska Świątek Kozieł Osińska Czaja Lisowska Kuczyńska Żukowska Grzybowska Kwiecień Pluta Morawska Czyż Sobczyk Augustyniak Rybak Krzemińska Marzec Konieczny Marczak Zych Michalik Michałowska Kaczor Świderska Kubicka Gołębiowska Paluch Białek Niemiec Sroka Stefaniak Cybulska Kacprzak Marszałek Kasprzyk Małek Szydłowska Smolińska Kujawa Lewicka Przybysz Stachowiak Popławska Piekarska Matysiak Janowska Murawska Cichocka Witek Niewiadomska Staniszewska Bednarz Lech Rudnicka Kulesza Piątkowska Turek Chmiel Biernacka Sowińska Skrzypczak Podgórska Cichoń Rosińska Karczewska Żurek Drozd Żurawska Pietrzyk Komorowska Antczak Gołębiewska Góra Banach Filipiak Grochowska Krzyżanowska Graczyk Przybyła Gruszka Banaś Klimczak Siwek Konieczna Serafin Bieniek Godlewska Rak Kulik Maćkowiak Zawada Mikołajczak Różańska Cieśla Długosz Śliwa Ptak Strzelecka Zarzycka Mielczarek Kłos Bartkowiak Leśniewska Krawiec Górka Janiak Kaczyńska Bartczak Winiarska Tokarska Gil Panek Konopka Frankowska Banasiak Grzyb Rakowska Kuś Dudzińska Zaremba Skowron Fijałkowska Dobosz Witczak Nawrot Królikowska Młynarczyk Sienkiewicz Frączek Słowik Frąckowiak Czyżewska Kostrzewa Kucharczyk Gawrońska Rybicka Pałka Biernat Różycka Bogusz Rogalska Szymczyk Janus Szczepanik Szczygieł Buczek Szostak Kaleta Kaczorowska Żebrowska Tkaczyk Grzegorczyk Drzewiecka Trojanowska Bagińska Książek Jurek Trzcińska Gawron Wojtczak Rogala Kula Kubik Maliszewska Radomska Dąbek Kisiel Cebula Rosiak Zaręba Gąsior Grzesiak Gawlik Cygan Rojek Dębowska Bogucka Więckowska Mikulska Walkowiak Malec Burzyńska Flis Wąsik Czapla Drozdowska Kwaśniewska Wójcicka Rzepka Gałązka Łukasiewicz Pawelec Lipska Wnuk Kołodziejska Andrzejczak Zaborowska Sokół Urbańczyk Falkowska Filipek Jędrzejczak Ciszewska Zajączkowska Nowaczyk Bielawska Węgrzyn Krysiak Hajduk Lisiecka Mroczek Jagodzińska Szafrańska Białas Pietras Karwowska Żmuda Lach Kałuża Dziuba Wrońska Gruszczyńska Skibińska Borek Krakowiak Wasiak Jagiełło Skrzypek Lasota Mika Masłowska Juszczak Borowiec Raczyńska Sobieraj Ślusarczyk Karaś Dubiel Łukaszewska Dominiak Kmiecik Bujak Kubacka Pilarska Gutowska Misiak Tarnowska Bartosik Mierzejewska Kopczyńska Jakubiak Twardowska Zielonka Jezierska Jurkiewicz Łapińska Florczak Gąsiorowska Pakuła Piórkowska Janas Bilska Stelmach Bochenek Stec Staszewska Dudziak Noga Skoczylas Pasternak Dobrzyńska Górniak Matuszak Piwowarczyk Filipowicz Milczarek Kędziora Adamus Cholewa Słowińska Olczak Koza Jędrzejczyk Czechowska Gaweł Jaśkiewicz Wilczek Kaczmarska Jankowiak Krupińska Strzelczyk Kubica Misztal Sieradzki Iwańska Sławińska Adamczak Szwed Zwolińska Zygmunt Paczkowska Kapusta Adamek Stępniak Modzelewska Majcher Jackowska Siedlecka Niedzielska Adamiak Malicka Szcześniak Sołtys Florek Rucińska Kaszuba Bober Kwiecińska Adamowicz Sochacka Grzywacz Gołąb Dec Włodarska Stolarczyk Bieńkowska Niemczyk Szyszka Mroczkowska Prokop Góral Stanisławska Dudzik Stanek Kuc Molenda Paszkowska Sitek Świerczyńska Suska Drabik Czekaj Rusin Gałka Czerniak Kępa Frątczak Guzik Kuchta Budzyńska Chojnowska Szatkowska Kruszewska Kowalczuk Więcek Kaniewska Skóra Pytel Puchalska Kotowska Augustyn Michałek Szczęsny Żuk Zdunek Urbanowicz Wolak Kolasa Januszewska Kobus Piechota Pawlikowska Skalska Bożek Motyka Urbanek Bielak Zagórska Banasik Wypych Rosa Lipka Dąbkowska Trzeciak Płonka Bąkowska Tomala Partyka Broda Głąb Kita Jurkowska Kiełbasa Głogowska Piłat Knapik Michalczyk Kołakowska Dróżdż Białkowska Przybył Stolarska Napierała Balcerzak Ziętek Aleksandrowicz Buczkowska Sołtysiak Marchewka Koper Robak Cichy Miśkiewicz Buczyńska Rybarczyk Stachura Mrozek Woś Kłosowska Jagielska Janusz Pawlicka Górny Skowronek Kasperek Grześkowiak Warchoł Szymkowiak Grudzień Wyszyńska Żyła Wolińska Maciąg Rudzińska Furman Flak Stachurska Grzesik Mackiewicz Zabłocka Wojtas Korzeniowska Niedziela Gwóźdź Gadomska Błaszczak Budzińska Ossowska Piotrowicz Prus Pietruszka Kucińska Chmura Kostecka Jarząbek Golec Jaros Radecka Chudzik Duszyńska Niedźwiecka Surma Kawecka Wojtkowiak Bartnik Wolny Szczerba Maślanka Szczęsna Wiącek Majka Tracz Szeląg Kogut Stawicka Nowińska Rudzki Kulińska Wojtasik Izdebska Stachowicz Kalisz Kulig Adamiec Krukowska Jóźwik Kos Miller Lenart Kosowska Kmieć Pilch Lesiak Porębska Szwarc Herman Kujawska Kawa Bielska Grudzińska Kuźma Roszak Krasowska Bielińska Skorupa Malik Gorczyca Krakowska Banaszek Łukaszewicz Dymek Dziura Sobańska Drożdż Sojka Ratajczyk Salamon Trela Rudnik Adamczewska Tomasik Śmigielska Wojda Wrzesińska Dzikowska Wołoszyn Dutkiewicz Kopacz Studzińska Ciołek Sęk Magiera Ambroziak Moskal Bobrowska Ślęzak Olczyk Śledź Filip Kawka Bury Dolata Rożek Pełka Świątkowska Korczak Jurczyk Litwin Woźnica Sobota Paprocka Roman Warzecha Szuba Mielcarek Rogozińska Piętka Kraszewska Makuch Kosmala Kozik Rusek Żuchowska Paszkiewicz Juszczyk Jurczak Lewińska Górna Królak Roszkowska Piwowarska Korzeniewska Rybka Jeziorska Pogorzelska Szkudlarek Lipiec Sidor Mierzwa Ryś Małkowska Czarnota Werner Karcz Kruszyńska Grabarczyk Turowska Staszak Gut Bogdańska Figura Wyrzykowska Siwiec Rzepecka Gola Figiel Szot Kurzawa Karolak Ferenc Kozakiewicz Kwiatek Biskup Piechocka Kokot Raczkowska Kapuścińska Banaszak Cichosz Bilińska Sekuła Dolińska Szopa Krauze Szymanek Bogacz Białecka Antoniak Suchecka Czuba Golińska Szymanowska Stępniewska Grodzki Jakubczyk Wojtowicz Wach Tokarz Tkacz Lange Kolasińska Olszak Filipczak Bartoszek Kochańska Perkowska Kalińska Czaplińska Rokicka Kaźmierska Grzybek Brodowska Paradowska Lorenc Reszka Konarska Kępka Romańska Kusiak Hoffmann Barszcz Nadolska Piech Puchała Jaroszewska Ławniczak Waszkiewicz Niezgoda Janczak Iwanowska Polańska Plichta Potocka Bugaj Szarek Lachowicz Franczak Kupiec Jaskulska Borys Glińska Domagalska Knap Kazimierczak Kruczek Oleksy Majkowska Zarębska Olech Solecka Bojarska Szymaniak Kukla Wrzosek Gołąbek Kołodziejczak Kempa Ćwiklińska Nalepa Frankiewicz Stachowska Piskorz Kozera Osuch Łoś Dobrzańska Szadkowska Wachowiak Ćwik Dusza Radziszewska Wdowiak Osowska Jakubiec Brzeska Szczygielska Pasek Śpiewak Drąg Brożek Wielgus Koprowska Bugajska Okoń Królik Antkowiak Matczak Balicka Galińska Pisarek Wagner Modrzejewska Kawalec Traczyk Gładysz Jaskólska Wiśniowska Błażejewska Dudkiewicz Woźny Romaniuk Czubak Bernat Czerwonka Pękala Iwanicka Szczurek Świder Iwaniuk Morawiec Szpak Wojtaszek Smolarek Garbacz Kostrzewska Mączka Kędzior Błaszkiewicz Klimaszewska Drewniak Kokoszka Liszka Marczewska Szubert Gałecka Świtała Jedynak Pelc Gacek Kulikowska Spychała Dębicka Gąsiorek Sobocińska Grabska Kochanowska Góralczyk Płatek Łach Caban Grela Rodak Tuszyńska Zasada Burek Mularczyk Słomińska Maziarz Bartosiewicz Pietrzykowska Biela Pięta Nosal Cieślińska Miszczak Piszczek Zborowska Bator Kapica Orzeł Skwarek Winnicka Galas Gaj Dawid Kłosińska Gajek Włoch Stokłosa Podsiadło Sarnowska Plewa Młynarska Bień Ludwiczak Przybyszewska Czapska Błońska Szeliga Biały Szweda Kostka Pierzchała Napiórkowska Daniel Burda Cyran Kulpa Surowiec Wiszniewska Kornacka Skorupska Guz Dworak Kozicka Sobczyńska Słomka Wydra Pastuszka Lemańska Frydrych Furtak Sala Sułkowska Jończyk Klimas Półtorak Mieczkowska Makarewicz Walczyk Wajda Schmidt Grygiel Zawistowska Weber Dylewska Nycz Strzałkowska Buda Borowiak Baron Rybacka Dul Oleś Nowosielska Fabisiak Rychlik Zapała Góralska Rybińska Lewczuk Plucińska Czaplicka Kraska Rumińska Jamróz Kołacz Iwan Matuszczak Rokita Mrowiec Sitko Marcinkiewicz Waligóra Stencel Chudy Janeczek Lasek Kałużny Waszak Czapiewska Sudoł Paszek Kozyra Szmidt Nocoń Ogórek Zawiślak Baczyńska Sosińska Wilczewska Mach Turska Zaleska Wasielewska Łuczyńska Wielgosz Osiecka Pisarska Bernacka Bartnicka Gołaszewska Kasperska Jakubczak Bryła Stopa Zatorska Wąsowska Kalita Zawisza Trzaska Mikuła Siuda Dzięcioł Panasiuk Pilarczyk Wilińska Świerczek Bojanowska Wierzchowska Tarka Tymińska Cicha Neumann Myśliwiec Grzegorzewska Wcisło Musioł Kluska Cywińska Kalbarczyk Miś Seweryn Kulas Świercz Walas Radzikowska Machnik Boroń Kreft Miler Kościelniak Krawczyńska Bartkowska Smoleń Ozga Kozińska Celińska Giza Mikołajewska Gąska Śliwka Klonowska Ryba Malczewska Ćwiek Adamkiewicz Jackiewicz Chylińska Anioł Wachowska Smyk Lorek Biel Chojecka Filipowska Pater Truszkowska Tabor Szafran Ostaszewska Kąkol Ożóg Gazda Motyl Gwiazda Dzik Chrobak Kałużna Komar Kotarska Dawidowicz Dzięgielewska Kloc Łukomska Florczyk Mrozińska Wojnowska Kupczyk Majda Całka Starzyńska Sakowska Kuligowska Karwacka Bogdanowicz Mizera Abramowicz Szczepanek Rydzewska Soboń Trawińska Karasińska Szewczuk Kurkowska Ziomek Niedźwiedź Bogdan Szostek Róg Gajos Sagan Łysiak Dawidowska Popiołek Szczotka Topolska Suchocka Karbowska Gregorczyk Zdanowicz Ługowska Sobkowiak Drzazga Przygoda Jeżewska Józefowicz Ignaczak Frąckiewicz Olesińska Płaczek Stawska Ptaszyńska Olender Borucka Jankiewicz Majer Załęska Mirowska Sroczyńska Krause Kosiorek Borowicz Bączek Moskwa Andrzejak Gruca Dybowska Widera Karpowicz Myszka Adamczuk Mastalerz Daniluk Madejska Bocian Ciszek Kobylińska Kondracka Bloch Podolska Borowiecka Rybczyńska Walkiewicz Maciaszek Dopierała Borecka Pośpiech Jarecka Krasuska Bogacka Kawczyńska Sitarz Biegańska Oleksiak Hałas Pokorska Paciorek Ziemba Kępińska Jeż Piekarz Depta Kunicka Dominik Nosek Radwańska Zdrojewska Rączka Ruszkowska Sękowska Pawłowicz Kusz Wiatr Czerniawska Popek Matyja Lachowska Jeleń Mielnik Krasińska Hofman Wierzbowska Chruściel Kicińska Jach Sznajder Gałuszka Synowiec Szumska Deptuła Jelonek Kisielewska Rataj Janikowska Bielicka Siemińska Kasprowicz Kudła Zwierzchowska Strzelec Sułek Tarkowska Piechowiak Woźnicka Bartosiak Jarocka Szafraniec Ogonowska Górzyńska Szczęśniak Kuna Suchodolska Klein Badura Ogrodnik Kuźmińska Banaszkiewicz Kubala Łukowska Fornal Kosior Marczuk Łata Pankowska Piskorska Kuklińska Fortuna Kułakowska Żmijewska Guzek Zienkiewicz Badowska Glinka Poznańska Kossakowska Kuta Idzikowska Ficek Guzowska Cholewińska Abramczyk Wąsowicz Wlazło Machowska Dębińska Skrzyńska Myszkowska Oleszczuk Duraj Zajkowska Mirek Jaskuła Fila Nykiel Andruszkiewicz Pyka Pawlaczyk Dembińska Misiewicz Mitura Wolańska Krzak Niedbała Piwońska Cabaj Sawczuk Kwaśniak Stankowska Ulatowska Pacek Korczyńska Zimny Szlachta Starczewska Krygier Mrozowska Krzyżaniak Formela Janiec Sobierajska Mrozik Przybylak Matusik Sarna Wąs Markowicz Cieślar Tworek Samborska Rynkiewicz Barczyk Rusinek Foryś Kazimierska Bogusławska Czop Rowińska Tokarczyk Żbikowska Wójciak Czarnowska Klimowicz Spychalska Trojan Knop Gromek Bałdyga Bocheńska Bartoszewicz Cichecka Gądek Łukawska Januszkiewicz Chudzińska Skrzypiec Olek Kotowicz Kocur Szpakowska Urbanik Sałata Koralewska Fiszer Bęben Walasek Piwowar Lubińska Kulczycka Maćkowska Ćwikła Wojtkowska Golonka Zabielska Klimkiewicz Węglarz Górczyńska Gawłowska Rzeźnik Cichowska Kuczera Wolna Wojewoda Niziołek Janowicz Nikiel Słowikowska Gancarz Lisek Przybyłek Głuchowska Domaradzki Rozwadowska Nędza Bajor Liszewska Cisek Siwak Kopka Czernik Głowacz Antosik Piaskowska Mateja Boguszewska Babiarz Binkowska Pieniążek Balińska Pokora Łada Rola Piróg Wojtysiak Soja Kędzia Choińska Szmyt Drab Barczak Łoboda Laska Słota Kupis Pajor Łącka Wysokińska Kacperska Kuriata Swoboda Terlecka Walicka Kaliszewska Szewc Matuszek Połeć Gierczak Łukasiak Janecka Rakoczy Jarosińska Siwińska Wiatrowska Puzio Kuśnierz Koc Wojnarowska Tobiasz Rogulska Kleszcz Boczek Jasiak Narloch Mąka Dziubek Skuza Miernik Iskra Ozimek Bączkowska Bryk Kufel Gutkowska Czernecka Chlebowska Kierzkowska Płóciennik Nowosad Jurga Rozmus Kułaga Popiel Gierszewska Małachowska Ignasiak Wnęk Płachta Kołek Marczyk Moszczyńska Biedrzycka Sosna Polok Grabińska Płuciennik Kliś Cieszyńska Romańczuk Koch Bienias Kilian Szmit Stadnik Staroń Patyk Labuda Czekalska Pniewska Zdanowska Wilkowska Sarnecka Sypniewska Fedorowicz Winkler Chmielecka Żaczek Kobiela Kasińska Sałek Barszczewska Piechowska Orlińska Żochowska Warda Jurewicz Maciejczyk Czarnik Roguska Dragan Świtalska Boniecka Kupczak Deja Pawełczyk Basińska Ciechanowska Kulka Ochman Kwapisz Budnik Sobiech Jakubik Rojewska Pankiewicz Kośmider Firlej Polkowska Woźna Jasik Bajer Stefanowska Krzemień Peplińska Skrzypczyk Mania Czekała Cisowska Stefanowicz Domin Bartosz Wicher Pawełek Meller Gawęda Orlik Suszek Polakowska Pietkiewicz Wawer Sajdak Hinc Boczkowska Mickiewicz Chęcińska Korycka Sas Babińska Mioduszewska Obara Gwizdała Święcicka Ruta Dziubińska Ciosek Sadkowska Czopek Rodziewicz Łozińska Sak Czerska Gołda Kukuła Grabiec Kopiec Sołtysik Klimczyk Kubas Nowik Napora Chrząszcz Opalińska Jodłowska Czechowicz Jaworowska Okońska Kotecka Dmochowska Karbowiak Walaszczyk Gralak Dyrda Kiszka Tabaka Gondek Kozikowska Wachowicz Bębenek Żabińska Poręba Miłek Sobiecka Musielak Pikuła Tomaszek Szewczak Sasin Lenartowicz Cegielska Łaska Skotnicka Rachwał Idziak Józefiak Bomba Świniarska Mościcka Jaszczuk Fijołek Zawadka Osiak Pliszka Janczewska Czarkowska Szymura Matysek Maciak Borawska Pietrucha Kielar Fryc Dmowska Żydek Jarzyna Furmanek Krasoń Ziaja Gorzkowska Gawryś Głuszek Niewęgłowska Kownacka Szyszko Kalicka Mielewczyk Myślińska Dereń Kozub Pietrasik Piecha Winiarczyk Klich Górnik Cybula Chowaniec Butkiewicz Tyszkiewicz Karwat Szymborska Sobala Poniatowska Bartoszewska Kasprzycka Danielewicz Skupień Koperska Kosecka Wasiluk Lewkowicz Drążek Rzepa Machaj Pietruszewska Mądry Augustynowicz Jagła Zduńczyk Marcinek Włodarczak Kmieciak Ptasińska Fojcik Będkowska Mruk Stach Pacholska Pasieka Stawarz Wronka Lupa Głodek Cieplińska Stefańczyk Poźniak Pach Matkowska Miazga Krzywicka Ciupa Zajdel Strzyżewska Balcer Piwko Kwaśny Borowik Biała Jabłonowska Sieńko Poloczek Kowalkowska Ciura Kwaśnik Sadłowska Kosicka Skonieczna Borzęcka Adamowska Piekarczyk Solarz Rostkowska Skoczek Gontarz Pudło Lipowska Krzysztofik Jasek Moroz Mleczko Kuśmierczyk Krzywda Gruszecka Daszkiewicz Stanik Sójka Błasiak Żółtowska Zwierzyńska Zarzecka Kur Langner Orlikowska Klepacka Pakulska Chyła Arciszewska Mączyńska Kosakowska Wojtaś Kustra Wanat Gawin Przyborowska Kotwica Kocik Przytuła Skarżyńska Bryl Lesińska Hebda Lisiak Juraszek Łęcka Gibas Żywicka Wilczak Fiedorowicz Wasik Tyszka Grzeszczak Chrzan Dorosz Starosta Spyra Rusiecka Piekut Konkol Fąfara Pustelnik Stawiarska Samsel Bil Kijewska Kasza Tarasiuk Mokrzycka Czarny Dombrowska Lechowicz Migdał Durka Porada Momot Kosek Kędra Bykowska Dolecka Ciecierska Struzik Sobecka Suwała Perz Mielniczuk Giemza Pawluk Batko Zawierucha Suder Gronowska Głuch Grajewska Kłak Bała Michalec Bartkiewicz Szablewska Regulska Olejarz Krupska Przybyło Krynicka Małkiewicz Prusak Galant Grala Duch Kaczkowska Prokopowicz Korcz Mnich Kacprzyk Wegner Klocek Kaczmarzyk Antonowicz Starzyk Majchrowska Tyczyńska Pawlus Olkowska Malczyk Stróżyk Waszczuk Malińska Brzóska Gębala Wala Romanowicz Sakowicz Pietraszek Dobek Wojnar Szczecińska Maksymiuk Wiktor Skwara Mrówka Lubańska Dutka Brzostek Piecuch Jarzyńska Ryszka Nogaj Białowąs Kołtun Magdziarz Radziejewska Kuźnik Kądziela Niewińska Kolińska Juszkiewicz Falkiewicz Dębek Kuśmierz Łukaszuk Wojdyła Siekierska Górnicka Marczyńska Kotas Dziadosz Grzegorek Biskupska Semeniuk Zimna Staśkiewicz Piela Bolek Pióro Galus Miłosz Kabat Palka Fic Paluszkiewicz Chodorowska Kryńska Rajewska Parzych Jedlińska Filipkowska Libera Foltyn Sobol Szydło Brożyna Kocot Brzoza Pawelczyk Jędrzejak Burak Paduch Derda Miszczuk Kalemba Ginter Grad Słomska Domżalska Chrostowska Sielska Kociołek Jelińska Dzwonkowska Ziółek Lipa Kaim Konik Pabian Żaba Wojtkiewicz Kubińska Kurpiewska Stachyra Płaza Gębska Gębka Mrówczyńska Kukiełka Budny Baryła Kupka Kapała Ceglarek Grobelny Gapińska Wątroba Walczuk Szałkowska Kuczkowska Jura Drzymała Krysińska Jaroszewicz Konieczka Tkocz Pomorska Karasiewicz Świderek Zaniewska Buczak Palacz Danielak Nizioł Dziadek Chmielowiec Nadolna Krysztofiak Wołek Makowiecka Figurska Gaca Pałasz Idzik Ząbek Pogoda Goławska Błoch Nejman Pytlik Żygadło Stolarek Żurowska Jaszczak Hoffman Gałek Michniewicz Rydz Golik Barnaś Jopek Woch Świstak Szmigiel Barska Targosz Rafalska Słoma Czarniecka Łojek Krok Frontczak Moczulska Łagowska Stasik Matuszczyk Ciborowska Sadło Paszko Kulczyńska Dankowska Sieczka Hawryluk Rusak Krawczak Grądzki Dąbrowa Wojtal Rychter Tarczyńska Kaszubowska Gałkowska Gniadek Stefaniuk Kluczyńska Goździk Szczęch Bujnowska Obrębska Dziewulska Gromadzki Siek Podolak Płotka Słupska Pałczyńska Sabat Marchlewska Wądołowska Jarząb Grzęda Dera Konarzewska Wierzba Gruba Kret Czarnocka Łakomy Wojtala Wencel Skrzyniarz Dziekan Kaczorek Wolf Dudka Zamojska Stępińska Góźdź Wołowiec Szymkiewicz Kożuch Szreder Ignatowicz Rogacka Dembowska Faber Kempińska Siwik Michta Brzezicka Gołdyn Wolanin Machura Tyburska Sulima Michalczuk Curyło Bartos Okrój Łabędzki Bączyk Langer Załuska Talaga Łukaszczyk Ochocka Długołęcka Niewiarowska Izydorczyk Sulej Nawrat Blicharz Sukiennik Pszczółkowska Furmańska Błaszkowska Dura Walter Dyl Kurzyńska Przywara Ligęza Brzózka Młyńska Michna Kochan Chabowska Jagieła Janeczko Rajska Niewczas Ilnicka Pastuszak Rosół Tęcza Rawska Maślak Antoniuk Pruszyńska Garstka Walewska Skórska Dworakowska Kuźniar Foks Nicpoń Jarek Antoniewicz Kmita Jaroszek Kropidłowska Byczkowska Gościniak Bura Ziemińska Dobkowska Rygielska Miłkowska Dybała Pilecka Przybyłowska Kiedrowska Niedźwiedzki Szczepkowska Karbownik Sawa Cedro Boruta Żakowska Zacharska Jażdżewska Cegiełka Latos Błażejczyk Dębiec Bigos Kądziołka Zaborska Garczyńska Szerszeń Jaworek Danowska Sitkowska Pieczyńska Marszał Sierakowska Grobelna Skawińska Kubat Baczewska Opałka Kwietniewska Kułak Dudzic Głębocka Styczeń Pacyna Jarzębska Matecka Hoppe Sidorowicz Berlińska Jakubek Demska Szabłowska Klimkowska Owczarzak Franczyk Wieczorkowska Staniek Świerczewska Przygodzki Wrzeszcz Cierniak Parol Małolepszy Bakalarz Rynkowska Wenta Smolarczyk Skorek Richter Mirecka Stasińska Andrzejczyk Olszówka Sarzyńska Gos Różalska Szyszkowska Szczepanowska Łojewska Jamrozik Wiktorowicz Wieliczko Woźniczka Górak Rekowska Mrożek Kantor Kwidzińska Gilewska Bucka Błach Brodziak Ziętara Toczek Sokalska Kardas Wilkosz Kubera Koźlik Nitka Trzaskowska Karczmarczyk Greń Smolak Gradowska Sitarska Klepacz Antos Kobiałka Bajorek Migas Kowol Frąszczak Żyłka Wajs Smaga Zapart Kosmowska Wojcieszak Malesa Kumor Kryczka Solińska Sobieska Karolczak Jaroń Brzostowska Nawara Kuźnicka Rutka Gręda Turkiewicz Fuchs Grodzicka Waliszewska Pawelska Kardasz Kotula Ciok Kotłowska Jakubowicz Bonk Więcław Soszyńska Leja Kubiś Tomaszewicz Matys Kotlińska Bach Babicz Snopek Stawińska Wszołek Łucka Grzanka Brodzińska Miotk Zyśk Styczyńska Kossowska Staniak Mizerska Lebioda Bryś Sulewska Cebulska Rębisz Pudełko Chmielowska Potrykus Dwornik Pytlak Bojko Maciejak Gacka Kłosek Ptaszek Kurdziel Krawczuk Walaszek Radwan Łupińska Kłys Maćkiewicz Dutkowska Adach Szymoniak Schulz Gruchała Bujalska Rek Musialik Cendrowska Madeja Paździor Furmaniak Budzik Langowska Balcerek Brzyska Bazan Strzałka Łopata Szlachetka Kapłon Świętek Polit Żabicka Jadczak Umińska Sulikowska Plata Konior Małolepsza Łuszczyńska Pala Weiss Kurkiewicz Grzeszczyk Więch Mazurowska Gałczyńska Woźniakowska Kasperczyk Dulęba Drapała Mierzwińska Puławska Karolewska Mazgaj Urbanowska Pijanowska Wiewióra Kopańska Kulak Goszczyńska Fiuk Danielewska Starzec Rokosz Żelazny Krzyżak Kolano Jałocha Guzy Piec Śmietana Cichońska Oczkowska Miedzińska Błaszak Skoczeń Kuć Garus Skórka Pawluczuk Bartyzel Talarek Pytka Petrykowska Siewierska Kolenda Gaik Najda Dunaj Grzywna Fiałkowska Chuda Tchórzewska Stachera Janota Budek Gonera Czerwiec Muzyka Dołęga Zelek Waśniewska Kaczanowska Salwa Basiak Chołuj Gackowska Tarnawska Pyzik Ruszkiewicz Wyka Dembska Stępkowska Lenkiewicz Iwanek Filipczyk Wiercińska Cielecka Stolarz Płońska Surmacz Piechaczek Pasik Buchta Szczerbińska Kurczewska Landowska Klecha Burczyk Strugała Staszkiewicz Palińska Korus Koczorowska Krystek Mirosław Karp Gorczyńska Szala Matysik Grzeszczuk Niedziałek Nocuń Prokopiuk Godek Raszewska Krysa Pieczonka Kęska Juchniewicz Ciach Palczewska Jaśkowiak Dyląg Antosz Wieczorkiewicz Malina Barczyńska Stelmaszczyk Maksymowicz Konkel Keller Owczarczyk Mikos Sieczkowska Bis Pisula Drozdek Śmiałek Łakoma Ziobro Serwatka Jagoda Dubicka Grajek Rosik Grochal Polińska Ryczek Paterek Gumińska Bizoń Wieteska Gala Kondraciuk Maciołek Nagórska Kondratowicz Mikrut Wodzyńska Mendel Masternak Rychlewska Michoń Kocoń Łuniewska Kochanek Bieda Szustak Rajkowska Koziarska Kruczkowska Kosik Klim Wodzińska Otto Cieślewicz Turzyńska Pałys Mazurczak Opala Filipiuk Cwalina Celmer Nita Kłusek Duchnowska Baraniak Szydlik Chałupka Kordek Wesołek Krasucka Hyla Rajca Kraus Czupryńska Pyrek Kubis Lehmann Maruszak Formella Wrzesień Felczak Styś Konopko Wadowska Martyniuk Gugała Łazarska Borowczyk Wolniewicz Ruszczyk Waśko Szuster Podbielska Pączek Litwińska Żylińska Luty Cuber Pietrowska Konefał Lizak Głowińska Marecka Podlewska Kobylarz Szklarska Kura Dyba Syska Fronczak Blicharska Olędzki Kluba Gach Piontek Garbowska Chomicz Mądra Pisarczyk Baranek Pękała Kielak Głaz Gawor Łęgowska Wichrowska Ślusarska Soroka Kiełczewska Danek Bernaś Słotwińska Wojcieszek Iwińska Boruch Pruska Małysz Kucia Klima Ślusarz Papiernik Szymankiewicz Molska Iwaniec Krasnodębska Gryz Sobik Hernik Napieralska Magdziak Radzik Bulińska Siemiątkowska Gała Pszczoła Maruszewska Kocjan Fudali Zarychta Treder Młynek Mrzygłód Kramarz Wójcikowska Słonina Rychlicka Barwińska Tatara Gliszczyńska Galicka Paul Bobowska Suliga Demczuk Tyc Ociepa Kosmalska Szukalska Szczypińska Gurgul Cwynar Szaniawska Rykowska Dembek Szczepankiewicz Krupka Miszewska Lazar Bijak Bajda Raczek Tomczuk Buła Kopińska Byczek Powroźnik Konopacka Bieńko Zyskowska Kukulska Głód Dwojak Kukułka Goc Wolniak Kramarczyk Grodecka Żur Węsierska Niedziółka Orzoł Lubecka Główka Łapa Barcikowska Niemyjska Banasiewicz Steć Popowska Surówka Leśnik Krężel Pietraszewska Wyszomirska Radoń Przepiórka Żelazowska Murzyn Tatar Kocińska Duma Tucholska Balcerak Gabrysiak Dubińska Warszawska Kokocińska Śmigiel Piechowicz Bania Martyniak Fatyga Zubrzycka Lisicka Fabian Wicińska Grzechnik Kościńska Szatan Kuras Perek Choma Samek Pobłocka Mrugała Podsiadły Strączek Papis Krzyżańska Bielec Matejko Berger Borowy Strąk Szopińska Szczur Pol Toboła Dalecka Reguła Pikul Blacha Żołądek Kapela Gozdek Turkowska Halicka Baj Dymowska Dudkowska Banaszczyk Ujma Biniek Szabat Popowicz Żądło Radosz Chrapek Florkowska Białobrzeska Antoszewska Juda Muras Chłopek Kościuk Syrek Mędrek Wosik Pomykała Sierpińska Lichota Ratyńska Wierzbińska Jesionowska Cymerman Mencel Malanowska Idczak Arendt Macioszek Jatczak Kuśmierek Targońska Radtke Sumińska Cesarz Reszczyńska Kwiek Romanek Skrodzki Kulczyk Sobotka Lemańczyk Zaworska Fabiszewska Piechnik Kociszewska Kobyłecka Chorąży Winiecka Placek Strojek Zimoch Kachel Budzisz Lenarczyk Koziara Młodawska Biegun Kurzeja Grenda Śmiech Wodecka Tomkiewicz Skibicka Frączak Cyganek Puk Żelazko Niedzwiecka Kata Ignaciuk Kabała Jesionek Pluskota Piecyk Jarosławska Wyrwa Kobierska Zabrocka Frąk Łączyńska Święch Kolczyńska Braun Perlińska Piętak Dziekońska Stocka Miszczyk Lechowska Prusinowska Pyra Maciejowska Łysakowska Książkiewicz Kamola Solarska Kuleta Jędrych Tarasiewicz Szulik Kwaśna Mikołajczuk Dettlaff Chmielarz Bodnar Zimnicka Świerk Hryniewicz Skorupka Sankowska Robakowska Chmielińska Bochniak Belka Szkutnik Karpiuk Maroszek Kulawik Siczek Kowolik Kijowska Jaromin Huk Oracz Burakowska Rolka Wawrzyńczak Sobieszek Dziuk Staszczyk Kuryło Kuraś Krześniak Skolimowska Nurzyńska Wawro Kuberska Gawrysiak Chrobot Biesiada Antonik Waluś Rozbicka Ludwikowska Brol Olszańska Oliwa Bukała Miecznikowska Cisło Wojas Remiszewska Bobek Siemaszko Kuźniak Zioło Mieszkowska Jastrząb Sulkowska Müller Słaby Matyjaszczyk Golańska Korona Mocek Walczyńska Cieplak Błachut Świętochowska Malak Gac Nasiłowska Mrowińska Grzywaczewska Manikowska Kuca Kozielska Daniszewska Ołdak Brodzik Caputa Stanowska Skrzypczyńska Parys Broniszewska Rasińska Drabek Wacławek Rzeczkowska Paruzel Berezowska Kubiczek Chodkowska Siejka Pękalska Krzewińska Kotlarz Pieczka Kasztelan Staniewska Pacholczyk Adamik Filipczuk Zadrożny Wałach Andrysiak Stasiuk Dryja Pędziwiatr Konecka Głażewska Richert Deka Kozubek Karoń Schab Pietraszko Jung Grzelka Dmitruk Nowocień Michno Wnorowska Raszka Binek Świetlik Major Czachor Byrska Orczyk Kaszyńska Giera Mikołajek Ligocka Frączyk Drężek Wojewódzki Graca Zembrzuska Smoczyńska Wolnik Węglińska Witt Pokrywka Oleszek Kożuchowska Ulanowska Siudak Łuszcz Gronek Skałecka Połomska Mech Stokowska Harasim Kościelska Gizińska Rzeszutek Antosiewicz Tyrała Cupiał Bobińska Ogrodowczyk Ratajska Chwastek Koźbiał Kasperowicz Kalkowska Suchanek Soból Rogóż Możdżeń Gadzińska Feliks Ociepka Łangowska Marut Ciechanowicz Brandt Włodek Groszek Kopera Franke Milanowska Kępczyńska Gomółka Żmudzińska Sicińska Albrecht Urbaś Mocarska Imiołek Kościelny Bronowicka Szary Pamuła Marcisz Kalata Zdeb Przepióra Nieckarz Kominek Ilczuk Szychowska Pastusiak Swat Stojek Ordon Koszałka Spałek Ożga Michaluk Skrzypińska Burdzy Witecka Koziołek Syta Kryś Koczwara Ulman Raś Krzysztoń Kaniecka Szypuła Matras Ławrynowicz Kęsik Hołda Wojtyła Wojdak Łyko Kuliś Jędrasik Chełstowska Barabasz Ukleja Gąsowska Rapacz Jania Gubała Wąchała Waligórska Antolak Kotarba Kondrat Gwiazdowska Turczyn Krych Zientek Bodzioch Solak Simińska Michałowicz Krzymińska Gawrych Szczuka Maciaszczyk Kras Klusek Zdyb Sieroń Pietruczuk Firek Szeremeta Łopatka Kołodyńska Kłoda Karlińska Gucwa Szczypka Małysa Makówka Komenda Gryc Frank Machała Inglot Gabor Brzezina Moskała Kutyła Bereza Drogosz Opara Kucharek Nazaruk Zaczek Waliczek Pilarz Lisewska Lelek Jaszczyk Faron Jędras Czernicka Woszczyk Owczarska Kraśniewska Czubek Chwałek Abram Michalewicz Czapnik Rossa Kubicz Ciupak Ejsmont Zadrożna Matusiewicz Kołecka Jacek Chrabąszcz Zajda Duś Dałek Zmysłowska Respondek Maryniak Hinz Wołyniec Wardak Rząsa Poprawa Lenard Drążkiewicz Bułka Zachara Janek Głodowska Łabuz Stanisz Lubczyńska Kruczyńska Gomułka Szelągowska Żuber Szklarz Kotulska Pieniak Wojdat Stróżyńska Sadurska Pietroń Wiktorowska Pac Matuła Łątka Grabarek Babula Papież Ledwoń Skrzypkowska Czernek Ferens Doniec Budna Jucha Hirsz Łozowska Czub Święcka Szwedo Janda Gibała Paczyńska Ceglarska Mosakowska Pastwa Jakóbczyk Fudała Szczawińska Miksa Pęcak Niedziałkowska Chojnicka Koszela Zdziarska Stopka Smółka Dygas Wiecha Tomanek Noworyta Burska Skrok Tutak Kotkowska Wiater Tomiak Rabiega Żarska Misiura Krajnik Czerw Zwolak Wyrwas Piosik Otręba Kopaczewska Karkowska Jarzębowska Dłużniewska Wojciechowicz Harasimowicz Wołosz Bucior Wiercioch Uszyńska Sulowska Glinkowska Ciupek Chabros Stawiarz Siennicka Hebel Wzorek Skupińska Kurasz Gorzelak Sitkiewicz Sacha Prusik Lisiewicz Jacewicz Dybek Kotuła Derkacz Antosiak Żarnowska Mielnicka Krzesińska Kościółek Szczepańczyk Sienicka Pindel Kołodziejek Borycka Toporek Sobótka Nakielska Jaśkowska Czerny Śmiechowska Przybyłowicz Stypułkowska Knapczyk Biedroń Staniec Prządka Kurzawska Jachimowicz Mostowska Wojdyło Okoniewska Kiełb Gross Czarna Sośnicka Okrasa Kuśmierska Kornaś Mielniczek Łakomska Falińska Świąder Perzanowska Data Pruszkowska Krzyżowska Gdula Kuczek Kijek Grzelczak Błaszczuk Turczyńska Natkaniec Bućko Aksamit Waś Magda Jońca Żołnowska Skubisz Wadas Tkaczuk Waśkiewicz Napieraj Mąkosa Kiełpińska Czerniejewska Bar Malewska Żelazna Włodkowska Rejman Meyer Bosak Derlatka Rygiel Łabuda Gniazdowska Wybraniec Środa Kabacińska Dragon Chudziak Fornalczyk Budka Zambrzycka Karasek Jóźwicka Marszałkowska Marynowska Szymik Nieć Korytkowska Kącka Juskowiak Cieśluk Pieróg Gulczyńska Zemła Wątor Ślusarek Bialik Stenka Rytel Grzesiuk Dyjak Abramowska Pestka Szukała Rękas Łazarz Cichowicz Neuman Łagoda Klimiuk Karaszewska Handzlik Celej Trojak Jawor Kargul Iwanowicz Smoła Olbryś Łysoń Dziubak Jońska Paś Budziszewska Bauer Szefler Strzeszewska Majek Stasiewicz Bargieł Szumowska Sordyl Krzyżewska Ciepiela Ziemska Kaproń Bal Bakuła Jeziorowska Lenczewska Koszyk Kitowska Deska Pietryka Koźmińska Jurczyńska Suchy Płoszaj Mentel Łabędź Szczech Borsuk Zdun Lipnicka Witowska Politowska Orszulak Jackowiak Marciszewska Błażewicz Szydełko Widomska Gryczka Dzięgiel Sołowiej Naumowicz Szczurowska Sobczuk Sławek Łuka Łazowska Gawryluk Blok Baca Tomecka Kaszubska Iwaszkiewicz Dobrzycka Jakubas Grabka Cioch Furmańczyk Czerwik Wiktorska Miazek Majchrzyk Urbaniec Goraj Bera Bednorz Szmigielska Rydel Grabek Kosiba Karska Jarczewska Kapczyńska Kalina Świerc Szlendak Twarowska Olejarczyk Musiałowska Kudelska Głowala Czogała Najder Snarska Bratek Tutaj Tobolska Siemieniuk Jaroszyńska Nizio Dołęgowska Szypulska Szałek Rodzik Lasocka Dulska Tyszko Wojno Klawikowska Banaszewska Sternik Polus Chludzińska Sobek Panas Wrześniewska Plewińska Dorsz Wolszczak Ścibor Rogińska Łuba Warzocha Trocha Rus Łebek Kostyra Ślązak Grzywińska Rymarczyk Popko Pęczek Trzebiatowska Schneider Kampa Czepiel Zwierz Smołka Dyduch Piękoś Kordowska Narewska Kluza Raj Popielarz Merta Węgrzynowska Sawińska Płusa Józefowska Nizińska Gonciarz Laszczak Cała Sierant Rutecka Dzierżanowska Dunajska Jaźwińska Haber Grabarz Choromańska Plewka Kieliszek Dymińska Chilińska Wycisk Pabich Gorgoń Dzida Cegłowska Boratyńska Antkiewicz Więcławska Koczur Janiczek Krzysiak Psiuk Janczyk Guzińska Szafranek Kiełtyka Adam Wysoczańska Rachwalska Latała Aniszewska Suchan Polanowska Kamieńska Franek Rybska Kaptur Duszak Szołtysek Golba Gałan Rucka Olesiak Jureczko Czyżyk Dawidziuk Topolewska Grzegrzółka Nogalska Kociuba Babik Trębacz Kudlińska Bilicka Szczupak Stadnicka Kramek Musiałek Guła Galewska Buras Stalmach Sapińska Ogińska Gosk Berent Seliga Naskręt Bętkowska Sówka Łukaszek Gracz Skłodowska Torba Szota Olszowy Glapa Woroniecka Hołub Matera Małyska Golis Gmyrek Błachnio Rudek Zientara Rzepkowska Nowaczek Malek Załęcka Wirkus Szumilas Ogorzałek Jabłonka Drzyzga Gołuch Gołaś Bagrowska Ziarko Sztandera Stryjewska Korzeń Ciba Klukowska Siwy Oleszkiewicz Mariańska Madalińska Ławicka Latocha Kusy Cieślicka Wiejak Matejek Przydatek Nitecka Knopik Truszczyńska Olechnowicz Kobylańska Słomczyńska Machnicka Ludwig Leśkiewicz Kulej Ambroży Klasa Cudak Wilamowska Olszowska Prusińska Marks Gromada Gancarczyk Wawrzyńska Modlińska Fabiańska Wojtyniak Karkoszka Tyl Obuchowska Latkowska Fischer Jeznach Hetman Legierska Taraszkiewicz Markuszewska Twaróg Paluszek Chwiałkowska Paruch Kieszkowska Denis Cieszkowska Widawska Pocheć Nowara Niepsuj Siwicka Moś Krzeszewska Dobija Chruścińska Potempa Kulawiak Sitarek Pecyna Mikucka Lasoń Kupisz Tarasewicz Sucharska Leś Domalewska Demianiuk Strach Rutkiewicz Kudyba Kwas Kuśmirek Kolanowska Kierzek Dominiczak Wojtyra Pikulska Kuczma Iwaniak Szkop Radek Kotlarska Bala Grzonka Stolc Niestrój Łatka Filipska Eliasz Seroka Ruda Miklaszewska Stryczek Chromik Pelczar Kozina Fajfer Podraza Miklas Kęsicka Wardęga Pieprzyk Kawałek Arent Niedbalska Mendyk Kurpiel Jurasz Suchomska Rosołowska Reczek Pasierb Nieradka Najdek Kudzia Bławat Koszewska Ekiert Gmerek Cierpiał Jurecka Budziak Sadecka Rewers Maniak Majerska Kin Jeżak Szabelska Sawicz Grochocka Figas Boryczka Tchórz Stachnik Korol Komorek Gębicka Kluz Szczypior Jachowicz Piorun Konopińska Rostek Ćwiertnia Śliwowska Palmowska Kocemba Ciszak Matlak Łazarczyk Łakomiec Kaniowska Arndt Hankus Bartecka Wojnicka Jagusiak Centkowska Stodulska Pawełczak Nowok Bentkowska Springer Sawka Kwolek Jasiewicz Dyrcz Fudala Zagajewska Wijas Tomkowiak Słaboń Skura Ludwicka Zybała Mianowska Czyżak Łaszkiewicz Dzioba Korba Januszek Wołowska Studnicka Kopacka Małyszko Podlaska Gawlak Roszczyk Osak Danilewicz Rączkowska Łyżwa Dampc Siatkowska Garbarczyk Teodorczyk Kaca Gunia Bigaj Seremak Mól Łabęcka Zuber Radzki Pozorska Pawlica Bronisz Korolczuk Tur Szura Cuper Szymaszek Rębacz Łyszczarz Janosz Brandys Wilga Świdzińska Kubisiak Jerzak Stefan Bojar Bednarczuk Tomasiak Konieczko Czekańska Serwin Miziołek Kroczek Jędryka Gumowska Grzymała Żuraw Zabawa Wronowska Macura Niczyporuk Jamka Niwińska Kulpińska Branicka Dziurzyńska Ciećwierz Jarczyńska Federowicz Hryciuk Głowa Chromińska Borowa Pasińska Kaliszuk Chudek Uznańska Ostojska Nakonieczny Grochala Gogolewska Radkiewicz Prorok Owczarz Olechowska Martyna Grochulska Goleń Grześkiewicz Bem Olkiewicz Matuszkiewicz Majkut Kaiser Wieloch Szefer Strojny Papuga Mierzyńska Matyjasik Łęczycka Lasecka Straszewska Skorupińska Komarnicka Kluk Szolc Stala Seroczyńska Łubińska Załoga Kilińska Głuszak Szumińska Ciupińska Grygier Durska Bandura Zaorska Porowska Kaszewska Zygadło Rosłaniec Mac Ciechomska Stefanek Spyrka Majcherczyk Janocha Błędowska Połczyńska Molińska Gliniecka Ciepły Bryłka Abramek Rękawek Bogus Wardzińska Stępnik Niżnik Misiek Kunikowska Fluder Statkiewicz Marcinowska Hryniewicka Bojda Bigus Koncewicz Beczek Pyrka Ponikowska Papierz Molik Komosa Białczak Bargiel Wodnicka Gawlas Adler Łaba Piasek Bartosińska Ucińska Syguła Kruszyna Całus Białoń Tylkowska Poprawska Maik Zachariasz Wereszczyńska Suszyńska Postek Szczyrba Karbowniczek Jurak Jaguś Ciarkowska Ciupka Sierocka Rój Borzyszkowska Łyczko Gleń Leśniowska Gzik Gasińska Bujok Olewińska Tryba Perzyna Gostkowska Ziemniak Walczewska Tyrka Jaskot Płoska Trześniewska Maciążek Korzec Sulińska Toporowska Szlęzak Knitter Ignaszak Danielczyk Bekier Księżopolska Komor Kardaś Skrzek Iwaszko Anuszkiewicz Michałkiewicz Dymkowska Matelska Krzykowska Dulińska Wasińska Tomiczek Popis Migacz Balon Kiraga Winiarz Lendzion Bajek Roszyk Dzido Dolatowska Bara Szal Marciniec Łopacińska Grządziel Chądzyńska Cap Bula Bąba Kuźmicka Joniec Domachowska Smyczek Jachimowska Gontarczyk Bidzińska Aftyka Wojnarowicz Stepnowska Skop Ploch Ochmańska Kamecka Uchman Siuta Rabenda Nakonieczna Łoza Kapuśniak Homa Gliwa Fuks Bylica Ziarkowska Rybakowska Igielska Brych Suwalska Lubas Gluza Sztuka Sielicka Rogaczewska Leśniewicz Dolny Taras Milewicz Szpunar Skulska Perzyńska Korsak Zalas Witak Kęsy Balcerowska Sierzputowska Pawińska Krogulec Malarz Flisikowska Brzęczek Ryczkowska Frej Florkiewicz Telega Skierska Kryszak Kryger Prusaczyk Majcherek Grzegorzek Dobrzeniecka Łowicka Latosińska Zawieja Archacka Smykowska Pajewska Kopcińska Hołownia Cieplik Reda Polowczyk Kusak Krzysztofiak Kłeczek Siekiera Religa Grzechowiak Czyszczoń Łuszczek Wawrzak Dziki Bułat Wacławik Sutkowska Lipczyńska Kozanecka Walecka Nikodem Kordas Bajkowska Wawrowska Śnieżek Polewska Drwal Skrobisz Korecka Dworzyńska Bajerska Ścisłowska Sanecka Łysek Kupińska Czapka Zgoda Wal Kosiorowska Smoleńska Potępa Miśta Jadach Gdaniec Brulińska Bandurska Pałubicka Hildebrandt Fabiś Depczyńska Wrzos Wantuch Kantorska Kała Pucek Popczyk Hibner Świerkowska Sobiesiak Osika Narkiewicz Micek Górowska Zamorska Worek Kiełkowska Brychcy Szymiczek Chomicka Zychowicz Szuszkiewicz Sylwestrzak Kostrubiec Jędrzejowska Zięcina Orzech Kośla Drelich Bartoń Walkowicz Podyma Kuźmicz Błachowicz Bernaciak Paziewska Kalus Fiedor Staszczak Drążkowska Bieniasz Lalik Jeziorek Węgiel Wałęga Talarczyk Musik Kowalewicz Jachym Winiarek Szynal Smolarz Kacała Melon Jędrysiak Grygoruk Goździewska Charkiewicz Bartoszuk Rąpała Nalepka Kobyłka Wicik Biegaj Kusińska Grot Gajowniczek Durda Borówka Sujka Frańczak Piskorek Obrzut Drewnowska Kubasik Bratkowska Wojna Waga Serek Pohl Deręgowska Sieracka Siembida Młodzianowska Wacławska Talik Szymala Just Goluch Denisiuk Bugała Bucholc Smolik Nyga Nogal Latusek Gradzik Tymoszuk Stachoń Ozdoba Joachimiak Dziwisz Zub Skwarczyńska Płochocka Pawlina Zoń Wychowaniec Rogowicz Podstawka Pieczara Opolska Grocholska Drożdżyńska Włosek Topór Krzywdzińska Kornatowska Jokiel Jaruga Szmyd Polaczek Makuła Kisielewicz Dratwa Danecka Czupryniak Antończyk Świst Strózik Wojtecka Paprota Kacprowicz Staszek Norek Migdalska Soćko Orczykowska Dombek Bronk Górczak Francuz Rosiek Papaj Bronikowska Sykuła Zimnoch Świątczak Jaskółka Figarska Chełminiak Tomasiewicz Szponar Rdzanek Grunwald Wojtan Piekutowska Kłopotowska Woronowicz Łysik Kościańska Kałka Kornas Kaznowska Barcik Rządkowska Jaczewska Czok Antas Osuchowska Maciejczak Kamionka Wojtanowska Michalewska Chęć Wołowicz Wojtasiak Szafarczyk Iwańczuk Talar Kucza Wełna Pazio Lisińska Filar Fil Dąbska Spławska Rowicka Świtek Gontarek Pędzich Możejko Materna Klimczuk Godula Majczak Wydrzyńska Kozakowska Korniluk Cieluch Chrobok Sieniawska Pociecha Karolczyk Dolna Boczar Troszczyńska Gryko Chrostek Bieszczad Dziekańska Najman Moczydłowska Matwiejczuk Mankiewicz Długokęcka Borowczak Barylska Popiela Niklas Matoga Maroń Dzwonek Ogrodowska Majchrowicz Korneluk Chodakowska Wąż Starowicz Jałowiecka Stelmaszyk Smok Gnat Czarniak Bielewicz Włodarek Moch Goryl Szczodrowska Rutyna Jędrusik Purzycka Mężyk Pacholec Jarmołowicz Hałasa Bałut Szych Rudowska Konopa Kasperkiewicz Węglewska Saja Pielak Manowska Łepkowska Korycińska Frączkowska Dobrosielska Szczecina Rolnik Lasak Durak Muchowska Zima Sokólska Gwiżdż Śmietanka Stanicka Przychodzeń Gralewska Matusz Czerniecka Stawowy Fałek Dubaj Osmańska Dobies Winter Szymanowicz Sambor Piasta Pasoń Derkowska Loch Jędrychowska Cios Sumara Sobkowicz Pieczykolan Minda Ewertowska Baniak Kamrowska Zawiła Witkiewicz Polek Pacak Molęda Dyla Szendzielorz Koziej Fijał Chełmińska Wiecheć Mitręga Maniecka Kuźniewska Kopania Dębkowska Binkiewicz Tusińska Trocka Świtoń Mysłek Motylewska Miarka Durczak Śledziewska Oniszczuk Butryn Widz Supińska Mularska Korczyk Wachnik Ryłko Madaj Łobodzińska Kąkolewska Rams Marchel Leszek Janaszek Dworaczek Zadroga Szul Panfil Lamparska Kraśnicka Gosławska Ptasznik Zdybel Kawałko Dubas Ciastoń Chodkiewicz Bruska Sosin Pikus Babiak Olak Nobis Jurgielewicz Jaszewska Grzenkowicz Stręk Krzewska Gajdzińska Struska Fiut Wit Sokal Chmurzyńska Polcyn Mieszczak Magnuszewska Gąsiewska Czaban Słodkowska Sidoruk Chudzicka Błaut Próchniak Podleśny Kuzioła Szarzyńska Mikoś Łyczkowska Duk Wieleba Matczuk Machnio Kraj Grześ Pacuła Dyga Masztalerz Krasicka Sitnik Sędziak Jarzynka Auguścik Żelechowska Pilichowska Kortas Andrzejczuk Trojnar Skarbek Kajzer Fronc Stroińska Zuba Walendzik Smulska Łysak Krzeszowska Bożyk Paź Latawiec Mitka Szklarczyk Kachniarz Jakimiuk Grabowicz Bajon Barczewska Wyszkowicz Szurgot Szozda Nowowiejska Kajda Dyk Zębala Sztorc Nowotarska Łojko Kałuska Szymczuk Struś Stopyra Ołdakowska Bochen Wojtyczka Katarzyńska Bulik Pinkowska Kadłubowska Józefczyk Trybuła Graf Ostapowicz Miętkiewicz Leszko Kościelna Ceglarz Zagrodzki Stepaniuk Mroczka Kostuch Kołcz Hadryś Gostyńska Tworkowska Pacan Łapka Kopecka Frąc Dziak Sędłak Łukaszyk Rózga Romanik Kida Buchwald Prałat Opiela Kołacka Siwiak Rudy Pławecka Ryszkowska Ponichtera Kmiotek Błaszczyńska Basta Augustowska Siemianowska Pruś Krzanowska Gapska Paśko Pasikowska Lewandowicz Jakimowicz Gospodarczyk Głos Gad Cisak Krzos Kotwicka Depa Tomas Gorzkiewicz Goch Busz Baraniecka Zduniak Ścigała Ożarowska Moćko Jakóbczak Żelichowska Topczewska Puchacz Makara Królicka Dynowska Daniłowicz Szady Osadnik Łubkowska Grzegorska Chamera Zubek Soszka Paprzycka Makulska Bolesta Bielawa Brzoska Świeca Jordan Gabriel Pożoga Pawlas Stempień Smuga Olechno Naruszewicz Kotynia Sławska Kanclerz Ignatowska Haba Gawenda Zwolska Struk Sternal Ławecka Koba Bukowiecka Szarmach Sopel Gruda Świeboda Szulczewska Rykaczewska Marciniuk Lesiuk Chrząstek Zawalska Czyżowska Wandzel Pajda Gołuńska Dzienis Borysewicz Szlaga Krzysiek Iwańczyk Modrzyńska Cierpisz Cackowska Borczyk Ziembicka Szymula Kałużyńska Danielska Pietrasiak Minkiewicz Kazanowska Hojka Goral Staś Smoter Przewłocka Dziewięcka Czubińska Bosek Bitner Ulińska Kornecka Kondej Furgał Durlik Kusa Durzyńska Chacińska Bakalarska Zgierska Pacewicz Masiak Łempicka Kucz Kopycińska Cichowlas Babicka Anders Wawszczak Szałańska Słupek Pych Piszcz Opoka Lorenz Grochowina Ziemiańska Wicha Pawliczek Kus Zysk Sroga Rychel Patora Maciocha Sujecka Rozmiarek Pesta Licznerska Kozerska Fabijańska Działak Cieślikowska Godyń Chmara Jakubaszek Bałazy Rykała Wika Kotala Brzoskowska Kuchcińska Kamieniecka Fikus Sus Kunc Chruścicka Sałacińska Mateusiak Kusyk Ceglińska Romańczyk Makieła Lejman Kołaczek Bystrzycka Kurzak Czaplewska Bondyra Podkowa Paśnik Oleszko Marcol Wolicka Szybiak Ruszczak Machalska Kwapińska Zbroja Stosik Gruchot Gładkowska Boś Wożniak Sibińska Gniewek Buława Wielogórska Wiatrak Talaśka Patalas Kwoka Krzempek Kołosowska Drzewińska Danilczuk Ważny Sidorczuk Miłoszewska Legutko Kobos Domeracka Tylek Szkoda Przerwa Niska Linek Kuczewska Galik Dulewicz Drozda Bonisławska Nowek Matulewicz Karpeta Jurczuk Buśko Słomian Drywa Rybus Langa Kluczek Wręczycka Paluchowska Pachulska Orkisz Łagodzińska Kałucka Brudnicka Gnatowska Gaworska Dominikowska Ziemkiewicz Siara Para Kwasek Kukowska Januszko Hejduk Łuszczak Sprawka Zblewska Przybysławska Korytowska Kiełek Jop Faryna Zimoń Utrata Radlińska Mirga Kozaczuk Wojtyna Rzońca Madejczyk Glapiak Dziadkowiec Ochnio Gawęcka Sieja Malewicz Burczyńska Bachanek Światłowska Mirocha Konopska Domżał Tworzydło Strychalska Płaneta Feret Witas Sekulska Popielarska Figat Muc Kuciel Kielan Hałat Ziobrowska Tecław Radkowska Loba Klucznik Bielas Rajczyk Myszak Muniak Michalczak Kochanowicz Żórawska Szołtysik Rychert Pyda Janowiak Janiga Grądziel Wdowczyk Pytlarz Kuzia Dziewa Bernatowicz Ostapiuk Tomicka Rejniak Marcińska Kotlarek Kosieradzki Gajownik Brach Tatarek Szyc Masny Krzyszkowska Drop Jałoszyńska Saternus Podsiadła Patyna Kargol Truchan Pietrusiak Kolbusz Kalota Hołubowicz Gościńska Andrzejuk Zdziech Szymonik Sych Strojna Seta Orman Hermanowicz Denkiewicz Bulanda Brocka Szwaja Makarska Jankowicz Pochopień Piechocińska Kobza Karwot Kałek Tylicka Laszuk Gęsicka Aleksiejuk Witaszek Wawryniuk Sokulska Jacak Bugla Wejman Stobiecka Pałucka Jaroch Janiszek Gorzelańczyk Zieja Medyńska Krochmal Filas Wawrzynowicz Szałas Machoń Labus Krawiecka Irzyk Gomuła Wesoły Solarek Kośka Dziamska Szymkowska Ratkowska Myszk Moryc Lizoń Lesisz Kiełbowicz Serwa Rylska Przeździecka Piórek Majdak Bruzda Rzeszowska Przyłucka Bakun Subocz Stypuła Orlicka Okuniewska Gołek Fik Bochyńska Daszkowska Wołczyk Waniek Parzyszek Oszust Niebrzydowska Burza Żbik Misztela Kurant Drygas Bolewska Łaciak Franczuk Rycerz Majdańska Maciorowska Grzymkowska Żok Zeman Mejer Kanarek Jędruch Saj Nieroda Juśkiewicz Surdyk Paliga Makaruk Hamera Stoińska Przygocka Łukowicz Liberska Barcz Wronkowska Sibilska Chmielnicka Żmudzki Witos Trzebińska Strzelczak Siedlaczek Pakosz Mordarska Burchardt Prabucka Nurek Morys Korbel Kokosza Kijanka Bobak Samson Raniszewska Jarosiewicz Bielańska Szelest Stanisławek Potoczny Perka Ciepłuch Bryja Świątkiewicz Samul Rohde Prucnal Pomarańska Miszkiewicz Kuropatwa Kleczkowska Gajdzik Ciechańska Racka Niedzwiedzki Mućka Misiaszek Fornalik Chełchowska Złotkowska Wiszowaty Thiel Pachucka Osiadacz Miśko Mielcarz Drózd Zapolska Oleksiuk Matyka Łyczak Cabała Rydzyńska Ośka Bereś Armatys Szmajda Seredyńska Młyńczak Łosińska Kupidura Kijas Chomiuk Szczucka Łopuszyńska Gowin Dybka Bródka Wziątek Ślęczka Skibniewska Koj Drabczyk Bulska Buczko Sawko Lubowiecka Kobielska Kłysz Karpiel Jarczyk Flaga Fiedorczuk Bzowska Tomalak Nałęcz Choroś Brańka Sieńkowska Rajchel Malecka Kiedrowicz Gąbka Fiołek Drozdowicz Stypa Kluszczyńska Kawala Ciężkowska Mazanek Maleszewska Kwinta Koczy Hyży Grzejszczak Augustyńska Wywiał Śledzińska Sacharczuk Rupińska Jaroszuk Golon Chachuła Słomczewska Rozmarynowska Malarczyk Kłodzińska Kawula Bohdanowicz Bartocha Musialska Lewko Igras Damps Tlałka Niechciał Łyskawa Łaszewska Goś Więckiewicz Leśko Konsek Juszczuk Hermanowska Szczudło Ramotowska Poniedziałek Palus Bodziony Śmieszek Rej Pietryga Mieszała Malcher Kopij Kaczan Janasik Watras Stojak Łoniewska Batorska Strzyż Siemieniec Rzewuska Masalska Kośnik Kosewska Kasperczak Bronowska Woszczyna Wiech Stefanik Miara Łodyga Felska Walo Stołowska Przychodzki Oleksiewicz Mainka Kołaczyńska Baka Trybuś Samol Kujawińska Klimecka Jamroży Gruszczyk Deluga Stojanowska Kałuzińska Trzos Sinkiewicz Lesik Kroczak Klamka Grzelczyk Dycha Ciesielczyk Armata Wawrzyczek Prokopczyk Jabłecka Hampel Grzech Grudniewska Brodacka Rzucidło Ryszewska Rawa Kręcisz Karyś Węgłowska Rodzeń Karalus Mikosz Kazimierczuk Hajda Ciepielewska Berg Teper Słabosz Dziechciarz Dmoch Żarczyńska Śleziak Pietrek Martyka Wołk Wołczyńska Smętek Kroll Grab Dziedzina Perczyńska Pawlińska Noszczyk Kazek Jędrusiak Cebo Tokarek Szulińska Małota Hanc Uliasz Skoczyńska Pysz Piłka Karczyńska Błaszyk Wyrobek Trybus Szlęk Rzepczyńska Ruszczyńska Linowska Kalicińska Ziembińska Rzeźnicka Rogalińska Pindor Łuc Kabzińska Glapińska Baszak Oborska Majak Łój Helińska Szczypek Radłowska Łuczkiewicz Łaszcz Froń Dybaś Chlewicka Budner Wielińska Ostasz Łuczkowska Siekierka Pilipczuk Kandzia Gieroń Drost Czachorowska Chwała Malesza Jesiołowska Fiedler Suszko Samulska Kurnik Korzeniecka Dzieniszewska Bereda Nalewajko Gabryszewska Duczmal Stanecka Sieradzan Poniewierska Pietrasz Cecot Tomaszkiewicz Rudkowska Rabiej Staniaszek Mikusek Kuryłowicz Herda Brzykcy Wietrzykowska Początek Pierzchalska Ochal Koral Kaźmierczyk Kandziora Sycz Stopińska Reich Lindner Fulara Drągowska Przybycień Hermann Główczyńska Forysiak Damięcka Strzępek Sondej Pyć Piaścik Grygo Wita Szynkiewicz Piesik Pacanowska Nasiadka Murach Modelska Kostro Konicka Hinca Engler Zawłocka Tułacz Skórzewska Przewoźny Pizoń Łapacz Hajduga Bulczak Bubel Smutek Samoraj Plaskota Kurczyńska Fraś Becker Baranowicz Trznadel Topa Stanisławczyk Lato Kołton Bobkowska Uryga Tomaszczyk Szymanik Sztukowska Stochmal Lubieniecka Kiszczak Kilanowska Chowańska Dylong Chruszcz Byra Gostomska Friedrich Cyganik Pacocha Jonczyk Warzyńska Szymańczyk Sanocka Radko Meler Kuran Koman Błądek Banachowicz Babiuch Witulska Michalczewska Magierska Kruszka Groszewska Fijoł Tyrakowska Ryńska Kwasiborska Kempska Dzięciołowska Zatoń Włodarz Trepka Świerszcz Strzała Opioła Kursa Krowicka Dyś Broś Tyka Syroka Grys Szczepaniuk Marcińczyk Leks Kubina Janke Dąbrowicz Hulbój Cieciura Chochół Żłobińska Waśniowska Szpila Samiec Rduch Nabiałek Margol Kopa Engel Czerepak Solska Rosłon Pusz Matla Kraińska Klimowska Domińska Wołoch Pazik Nazimek Kuśka Karczmarz Gajzler Sławik Siudzińska Saganowska Lalak Jasionowska Grabias Gągała Chwedoruk Wasil Smolarska Próchnicka Pachołek Wosińska Wichłacz Walentynowicz Tylus Prądzyńska Kosz Iwanow Garczarek Gadowska Dorociak Czyżycka Boguta Betka Widuch Wawrzynek Ślubowska Szymajda Stanaszek Rychlińska Płomińska Klama Goj Dzierżak Bylińska Barwicka Winkowska Walasik Skwira Skwierawska Luks Kujawiak Gardocka Dworczak Tofil Smardzewska Rurarz Radzimska Puczyńska Pachla Lenarcik Kusztal Kukawska Chaber Skała Radzewicz Kramer Kochel Dukat Naglik Zapalska Szurek Raciborska Pietrusińska Litwiniuk Halama Grzela Wojaczek Popielarczyk Krzywańska Krysik Dawidczyk Barteczko Balik Warych Miodek Śmiałkowska Madera Łapczyńska Leszczyk Kuszewska Kotyńska Kolanek Fijak Wołyńska Szwajkowska Furgała Faruga Czerkawska Świrska Słomkowska Skoneczny Rolbiecka Poleszak Kusek Kosobucka Herok Grabowiecka Golda Wnukowska Rymarz Rożnowska Pociask Pietruszyńska Milczarska Kowalak Czupryna Trzcionka Szulecka Sulik Matulka Herbut Grosicka Sujkowska Stosio Sarnacka Pokojska Kurtyka Ciuk Szczerbiak Snoch Podwysocka Gajkowska Budniak Boruc Tylka Soroczyńska Pławska Kwak Garncarz Szuta Miśkowiec Kruszelnicka Szczygłowska Sykut Różyńska Nowaczewska Jarosik Golus Chmielak Betlejewska Abramczuk Świetlicka Skrobek Ruczyńska Patrzałek Pałkowska Linkiewicz Karnowska Jereczek Jarema Glanowska Flasza Fiedoruk Budkiewicz Świgoń Przewoźnik Parada Paciorkowska Kluczewska Heller Gierak Ferdyn Sumera Muszalska Bik Kamela Ciereszko Balewska Świtaj Słupecka Popielska Pastuszko Obrycka Łobacz Kuba Krzywonos Granat Gawińska Wojtaszewska Szóstak Serafińska Płoskonka Kumorek Komuda Klinkosz Jarońska Falba Byczyńska Szczechowicz Rozum Puciłowska Moroń Matynia Greszta Gawlińska Zimowska Łuczka Krzymowska Dziewit Mueller Kaźmierowska Kapral Hrynkiewicz Gonsior Forma Ciesiółka Bors Siwa Niemczuk Nicińska Nazar Liśkiewicz Jarczak Felisiak Fedorczyk Wilusz Strońska Pastor Gierek Boguska Romaniak Oleszczak Juras Zachwieja Szmurło Smektała Przewoźna Nikel Chlebek Balas Latuszek Ambrozik Zielska Pałaszewska Janczura Gosiewska Aleksandrzak Wojtalik Trawczyńska Rok Puzdrowska Nagórka Lebiedzińska Latoszek Kupska Kubowicz Domian Ciemięga Soliwoda Komsta Iwicka Goliszewska Filus Wierzchoń Skotarczak Czubacka Chłopecka Cader Trzmiel Jamiołkowska Jagieło Witwicka Wawszczyk Troć Swatek Bączkiewicz Ulewicz Tutka Podemska Pałac Paczuska Mydlarz Molka Janiuk Guziak Frycz Drzał Zacharek Wiencek Szłapka Kurach Bareja Pawlukiewicz Moździerz Mich Lisik Komosińska Kałwa Dadej Szajkowska Matela Lenda Grochowalska Foltyńska Wolff Wojnicz Pęczkowska Dziwińska Terlikowska Sendor Mrózek Łągiewka Kulisz Kolarz Walus Mikoda Kral Kawińska Grobelska Darul Brylowska Warczak Pietrzycka Kunysz Kidoń Kanigowska Ciuła Chomiak Rzeźniczak Przeniosło Orchowska Chomik Zimoląg Wojtyś Polska Mędrala Hennig Handzel Twardzik Śmieja Solarczyk Mendak Lemieszek Kiryluk Wrześniak Targowska Kwarciak Jeżowska Gasik Fajkowska Borysiewicz Sierota Mysiak Kraszkiewicz Hyjek Wiechowska Troczyńska Śniegocka Polaszek Pazera Nadrowska Lichocka Kubisz Kościukiewicz Kopczyk Kliber Kaczmar Kaczka Bicz Augustynek Straszak Sajewicz Glanc Bzymek Zieniewicz Pagacz Kulbacka Gortat Fornalska Buraczewska Bubak Warwas Skoneczna Nestorowicz Dziopa Danisz Bazydło Jaranowska Garncarek Albin Szeszko Naczk Łukowiak Kurpińska Kopciuch Jakoniuk Węgrzynowicz Walencik Turlej Tomczyńska Leonowicz Szkodzińska Kierepka Hendzel Fronczek Zarzeczna Zagrodnik Wałęsa Trzepizur Tereszkiewicz Szczubełek Magier Działo Drygała Czesak Brańska Zglińska Zawidzki Majorek Kuskowska Kopycka Grzelińska Zaczyńska Wlizło Skutnik Radke Piątkiewicz Pajączkowska Otwinowska Oślizło Kokosińska Kansy Szela Mol Młotkowska Kuświk Kowalińska Karpik Janczarek Hajdukiewicz Woszczyńska Skwarska Pomianowska Niezabitowska Mzyk Kostera Leszkiewicz Hutnik Glaza Fydrych Świeczkowska Piegza Matusewicz Matus Kluczyk Jaczyńska Drobnik Połom Okraska Neska Kozłowicz Brodnicka Wołos Wacławczyk Ochnik Maruszczak Lesner Leciejewska Kuncewicz Kobusińska Kieszek Felińska Betlej Wałdoch Szarejko Smalec Łosiewicz Lisak Arendarska Ziętarska Wietrzyńska Walkusz Skrzynecka Owsiak Kowaluk Simon Rydlewska Rup Płocka Neubauer Muskała Mossakowska Kucharzyk Gabryel Chaberska Bujanowska Zimniak Warmuz Opas Michniak Kucharzewska Cieloch Wójcikiewicz Świech Szepietowska Powierża Olko Miękus Łasińska Kutnik Kustosz Kochman Gawlikowska Trąbka Szyja Skąpska Młynarz Łączkowska Wojtak Pasławska Gałęzowska Dzierwa Zyguła Taciak Koziatek Koss Walenciak Twardosz Pakos Mężyńska Mamcarz Burzawa Szczeblewska Otrębska Lenik Gronkowska Franc Sierocińska Sadza Ochocińska Michniewska Mądrzak Mak Bobel Szajna Pruchnicka Proch Niemczewska Koszowska Kosela Guźniczak Stemplewska Radziewicz Olchawa Morcinek Darowska Bugalska Bastek Ragan Podeszwa Mitek Mirkowska Janoszka Stolińska Słaba Rusnak Płócienniczak Krzykawska Hanke Grońska Gosek Wujek Warchał Starzak Przedpełska Prochownik Molak Imielska Duszkiewicz Sztaba Stasiowska Piwek Nowotnik Kiljan Dusińska Dubel Brodowicz Tylec Pik Pastucha Księżak Krzywińska Gumieniak Winczewska Ufnal Stawinoga Słoń Kolarczyk John Fleszar Filińska Potrzebowska Palicka Lemke Kurc Kamieniarz Jaskóła Jaremko Gogacz Dudała Chlipała Berkowska Życińska Walendowska Szłapa Seidel Kopyt Karłowicz Gębura Frączkiewicz Frankowicz Dybiec Drobny Brózda Boruń Pelka Macias Łobocka Czerniakowska Ruszel Pabis Lipkowska Krefta Ducka Ćwierz Bieleń Szyca Przesmycka Pronobis Pietrykowska Dreszer Bryzek Ambrożewicz Słobodzian Mrozowicz Jusińska Jaskowska Dumańska Wojak Szklarek Sługocka Paw Oknińska Kościelak Kalarus Zarzeczny Wylegała Powązka Młot Krekora Bilewicz Pyszka Niedźwiadek Lubera Chodak Breguła Synak Supeł Suda Roczniak Matuszyk Kazanecka Helak Gubernat Wojtera Wiszowata Świętoń Rzeszotarska Ilska Deryło Żurkowska Szałaj Rzeszutko Matejczuk Dziewońska Drużyńska Żołądź Zientarska Suchta Pokrzywa Piguła Młodzińska Litwińczuk Kraczkowska Kik Kaszowska Gula Geisler Dejewska Dachowska Osmólska Micał Maszota Kurzyna Kunowska Feliksiak Cybul Wiaderek Śnieg Linka Fidler Fabiszak Cibor Ryczko Rudolf Przyjemska Pogodzińska Łażewska Jędrzejek Bekus Bek Zdrodowska Wolan Radzio Kuliberda Kolanko Zacharzewska Szykuła Skowyra Porwoł Kosiak Kasica Jakiel Rusinowska Prażmowska Piejko Wielechowska Owczarczak Michnik Linke Kutera Bobryk Szabla Rybarska Powała Marciniszyn Grajkowska Gorgol Czerwionka Mikołajska Ledzion Dykas Zygmuntowicz Listwan Bobrowicz Żurawik Migała Merchel Literska Drobińska Bogumił Wojsa Sadura Pudłowska Mochocka Łyjak Giers Gałat Cyrankowska Parczewska Parafiniuk Modrzewska Kryszkiewicz Wyrostek Wolnicka Wałek Rembisz Paściak Olszyńska Maksym Łuszczewska Kusio Kostek Kalisiak Bździuch Zbierska Szubska Szlufik Szajewska Pogorzelec Podlecka Pielech Kafel Gmur Glazer Borysiuk Białk Adamaszek Wiesiołek Warmińska Wakuła Schabowska Rogula Linkowska Leszczuk Kapciak Gul Buszka Wichowska Sklorz Pochylska Parda Miszkiel Latek Kurzydło Kucharz Kotlewska Giec Bylicka Bladowska Wierzejska Wajdzik Mazik Klimko Kleina Dorawa Walińska Perczak Pelczarska Nowaczyńska Lang Guzikowska Grunt Gołuchowska Cywka Batóg Widłak Miszta Kość Kosidło Jarzembowska Aleksander Nartowska Marchlewicz Korkosz Beśka Bak Suchańska Stoch Makles Hudzik Hornik Bujko Ziętal Zawal Wągrowska Tarłowska Sochaj Podpora Małyszek Maćków Latacz Kozdra Kosno Kordecka Gogół Fit Bienia Wendt Śmietańska Szyda Suchoń Sobel Rosicka Nierzwicka Lesiewicz Koleśnik Kinder Kasper Jaszczyszyn Weremczuk Steinke Sądej Puła Nowrot Nowotny Mystkowska Majorczyk Kunert Jerzyk Capała Bartoś Wojciech Wąsikowska Stelmasiak Przytulska Portka Pietrak Łuksza Kulma Jeske Góraj Fyda Stawecka Siemion Rusiniak Flisiak Cherek Bryndza Brudzińska Zioła Zapaśnik Raszkiewicz Pszczółka Pałgan Kozar Gumienny Fedak Erdmann Niżyńska Matura Kapera Golan Gawryszewska Szczesiak Szambelan Serkowska Przestrzelska Proszowska Półchłopek Podobińska Łuszczyk Famulska Węgierska Szymocha Piskorowska Pielka Macioł Krusińska Kaliska Kacprzycka Brudny Babij Żychlińska Załucka Zacharczuk Pilarek Owsianka Łońska Harasimiuk Durlak Długajczyk Ciemińska Wijata Szyndler Pyrzyńska Morka Mendyka Kubiaczyk Kij Gaudyn Bok Węglowska Trębicka Posłuszny Plich Pacyga Miętus Gaczyńska Ficner Brylińska Świerkosz Krzywoń Kojder Kiepura Godzisz Ciuba Bukowiec Bachorska Wlaźlak Teterycz Ścibisz Sobkiewicz Raczkiewicz Pączkowska Konrad Kohut Gonet Frydel Dyka Zarembska Strużyńska Stawowska Siemek Ośko Gospodarek Zdebska Stryjek Siecińska Labudda Kosiec Kołodzińska Indyk Franik Fiołka Drzewicka Strycharz Stolecka Składanowska Ostapczuk Obarska Laszczyk Lament Korzekwa Kędziorek Dziuban Brylska Biegała Witoń Szpara Padło Otremba Mierzwiak Kordus Dybalska Dłużewska Budnicka Bojczuk Szmelter Rudzik Madzia Łyszkowska Kunecka Kostańska Hamerska Grabara Górkiewicz Bartel Śliz Sura Skrzecz Puto Pułka Piotrowiak Nitkowska Mazan Kubiszewska Kobryń Klatka Januchta Grubba Boruszewska Zaucha Witucka Szczepankowska Sularz Siergiej Pianka Jędruszczak Groth Sobisz Siejak Robaczewska Rećko Lorens Kicka Cegła Wochnik Sliwińska Mówińska Kuryś Kryska Krasnowska Kleszczewska Kanicka Gulińska Gregorowicz Filek Salawa Piekarek Pepłowska Pabisiak Kloskowska Glonek Dardzińska Butrym Szynkowska Sochaczewska Przewoźniak Płachecka Macek Konstanty Kolber Jędrasiak Jakóbowska Chwalińska Buchalska Bonikowska Wężyk Szaj Malara Łykowska Luchowska Kłoczko Kierońska Karsznia Golenia Zajko Wudarczyk Szybowska Stanuch Pierścińska Niklewicz Matejczyk Kopyto Horodecka Grygorowicz Szajda Stachelek Słyk Rolińska Pełczyńska Loska Job Dziadura Dworniczak Skulimowska Skubis Seklecka Rembowska Obst Mosińska Maszkowska Kazimierczyk Derecka Cymer Ciak Chudoba Achtelik Ziętkowska Tytko Skupin Skierka Panuś Pabiś Kutkowska Jasnowska Gawkowska Folta Bogaczyk Basa Trzpil Morek Kloska Kapustka Gzyl Gołoś Danel Borkiewicz Araszkiewicz Żurańska Niegowska Miotke Skrocka Rezler Potyrała Patkowska Pacholak Herba Grzenia Giezek Gajowiak Filak Fechner Droździk Cyman Wieczerzak Stróż Staciwa Ruchała Rogal Reszke Moczyńska Kurpisz Gryga Wołkowska Stempniak Naklicka Matraszek Kózka Kietlińska Giżyńska Elsner Boba Barłóg Praska Michnowska Kiliszek Jessa Ignatiuk Gogola Drobek Dopieralska Skwierczyńska Rzymska Lica Larysz Kalka Januchowska Dziczek Czupryn Cwojdzińska Chalecka Żołna Pytko Misiarz Majnusz Kiełbasińska Kaszkowiak Jonak Chlebicka Basista Zaporowska Słońska Silska Potęga Natanek Matyszczak Majerczyk Łapaj Korzonek Jaśko Futyma Duszczyk Antończak Wysota Wilanowska Wawrzycka Dela Stawowczyk Radzińska Milczarczyk Malisz Czoska Andrearczyk Żynda Swaczyna Ryndak Moskalik Mitoraj Martynowska Łyś Łepek Kosiarska Knieć Janisz Gorol Ciężka Żyrek Zmarzły Wojtaszczyk Szyguła Szalast Rząd Nicewicz Danieluk Bulak Wojtasiewicz Pleskot Materek Kurczak Dytko Adamkowska Świstek Szymecka Szafarz Stradomska Rafińska Litwa Kreczmer Jastrzębowska Idec Grabczak Goliszek Flieger Filiks Dyszy Błażejczak Wrocławska Sychowska Rudawska Maksimowicz Komisarczyk Jewuła Hallmann Gabara Dorożyńska Budzyń Andruszko Wojtasińska Szczukowska Soczyńska Serocka Pałyga Moj Koterba Gruza Gamoń Derezińska Złotowska Pasierbek Maślińska Kuchciak Kanik Cis Zegar Taborska Sadlik Paprotny Nalazek Mikita Kucab Kranc Kobuszewska Godzik Ciszkowska Strączyńska Odrzywolska Grotkowska Galikowska Ciężki Brodecka Sip Powałka Penkala Pachuta Nagel Mrugalska Maciejska Łopińska Litwinowicz Kukuczka Knysak Fojt Brejnak Tasarz Zielke Zaraś Zaranek Waleczek Rubaj Niesłuchowska Mędrzycka Bazylewicz Banyś Balawender Zmuda Wojcik Łabno Gęsiarz Frost Bany Żero Rudowicz Nyk Milcarz Lipowicz Kycia Kościołek Korda Kołaczkowska Berus Arczewska Wiese Swatowska Suszczyńska Surowiecka Redzimska Olkowicz Mączkowska Lutyńska Dzieża Doroszkiewicz Cetera Urzędowska Sulecka Rychłowska Pazdan Pacia Kobylska Kempka Gruszewska Dydak Biegalska Zaczkowska Uścińska Średzińska Ścibior Szyjka Pyziak Pleśniak Maszczyk Ludwiniak Kliszewska Zadora Strug Piwińska Mokwa Malarska Łasak Kulczak Kruszona Dobrucka Antecka Zacharewicz Nagrodzki Miękina Klaus Glegoła Wyderka Stecka Owsińska Maleszka Malcherek Lew Kulis Bodzak Błaziak Bieganowska Bartłomiejczyk Toś Kulwicka Kubasiak Drożyńska Dorobisz Cukier Ciećko Zapadka Średnicka Śniegowska Sworowska Kłosowicz Kasak Dzierżawska Czubaszek Baumgart Szemraj Nosarzewska Nogieć Burczak Pietraś Ostafin Noculak Kukieła Fogel Duczek Czaińska Cylwik Biernacik Wydrych Szajek Siwczak Majewicz Łosiak Karkut Durys Chwalisz Byszewska Bembenek Bartkowicz Piskor Miodońska Mikus Księżyk Goss Dużyńska Drewniok Bąkiewicz Zduńska Wódka Wota Prażmo Pachocka Kiwior Bogdał Rubacha Hanus Wasiewicz Trochimiuk Szwiec Suszka Palak Anuszewska Ziemann Maćczak Kubaszewska Kruzel Kołaczyk Kapka Jodko Jeszke Gros Gendek Dubik Ważna Pierchała Nieszporek Kandora Janasz Gryszkiewicz Drobik Ciołczyk Wołkowicz Tylman Pulkowska Płuska Pituła Pioch Pilich Marach Malon Lepa Kaliciak Juszczyńska Joszko Hejna Gryta Frelich Bieniecka Bełz Bakalarczyk Piszczatowska Nóżka Holewa Fierek Chylewska Żuchowicz Wojtunik Trzop Masłoń Marchwińska Marchwicka Lubelska Linda Kurp Grzelewska Gryka Draus Skarzyńska Rezmer Mizak Makurat Kościk Helman Gendera Dydo Bondaruk Bodek Bocianowska Wujec Sady Przekwas Postawa Polasik Plebanek Lejk Kacperek Gołofit Brzezowska Tomys Świadek Mizgała Kubrak Kleczewska Gontarska Ernst Baszczyńska Wiśnicka Wielgos Martynowicz Drela Ziarnik Stasica Semik Mytych Moszyńska Melka Marat Hetmańska Dąbrówka Wyroba Szczerbowska Siudek Senator Ryszkiewicz Podsiedlik Małys Lepianka Kołomańska Giersz Zugaj Przeworska Procek Makosz Kunda Beszczyńska Ziółko Wyszomierska Trzyna Stroka Rzeszut Pyza Lewalska Krężołek Kazior Fidos Sołek Skopińska Kowalczewska Gordon Dubis Ciochoń Bieszke Żołnierczyk Szwedowska Sobstyl Skalik Okulska Namysło Litewka Krzysztofek Karlikowska Grycz Feluś Downar Szram Szalińska Rzepińska Runowska Oleksik Milej Kudela Klaja Giedrojć Getka Durma Dudko Dubowska Drzazgowska Dobrogowska Dębosz Browarczyk Sąsiadek Picheta Peciak Ornowska Niećko Midura Maciejko Gregorek Budzowska Ziemnicka Wąsiewicz Twardy Szeligowska Szachniewicz Sypek Sojda Saran Mosiołek Jagłowska Guściora Golak Głowicka Ellwart Drewicz Celejewska Barszczak Zielezińska Wójt Strawa Sereda Rejmer Prostak Molendowska Kołak Klekot Gerlach Drabińska Ciepła Barankiewicz Welc Szubińska Skotarek Sadłocha Roszkiewicz Połetek Ofiara Leśnikowska Kiełbus Kałwak Jas Jarkiewicz Jambor Hartman Graś Raźniak Janc Doroz Baster Banak Spólnik Poreda Orwat Matyjas Laskus Kropiewnicka Bajak Witko Ślimak Stromska Sapeta Sadownik Roszko Raszkowska Nazarewicz Mrotek Matuszyńska Kupniewska Gnyp Główczewska Dziarmaga Zaniewicz Walusiak Toborek Szulim Sieklucka Pawliczak Nikołajuk Niciejewska Myszor Mila Liedtke Korpal Jaźwiec Groborz Dymarska Świerkot Sabała Rypińska Rogucka Pogonowska Kluj Ferfecka Żach Wawrzyńczyk Szumiło Sulich Stępak Rutowicz Piwnicka Mamińska Krzyszczak Kiełbik Gogol Buszkiewicz Basaj Bartuś Tomalska Stuczyńska Samulak Ryfa Potoczna Panicz Leśny Lada Kuska Gleba Folga Barczuk Ślebioda Rudecka Olma Kuśnierek Kubańska Krzan Hubert Grzebyk Fras Durlej Ciskowska Bacławska Pielach Klin Kiersnowska Jędrak Frelek Chechelska Brząkała Borysiak Zagozda Śliż Szkopek Raźny Olearczyk Mirończuk Kruszczyńska Kołacińska Chyb Żybura Żelazo Kunka Kryszewska Kosałka Idźkowska Gosz Dulas Żelazek Terka Sośniak Pikor Pezda Łaniewska Kiljańska Hadam Groń Fal Chalimoniuk Buraczyńska Kiliańska Karnas Uziębło Grochola Gawliczek Freitag Ćmiel Wacław Symonowicz Strzoda Sterna Spadło Skierkowska Rajtar Krzykała Ignaszewska Holc Gurzyńska Gronostaj Barej Wasilewicz Podgórny Łastowska Łapot Lepak Hojda Grzonkowska Dziuda Burdzińska Sęczkowska Przybylińska Liwińska Kulicka Klupś Brzeźniak Bojarczuk Żychowska Tryka Nalewajek Lisiewska Kudłacik Kubasiewicz Bazyluk Bartoszak Zbylut Tołoczko Szaruga Obuchowicz Łebkowska Gryska Gliwińska Bociek Wowra Szramka Spychaj Roj Pytkowska Musiolik Kawęcka Franas Dłubak Cholewka Bobko Białous Wileńska Śmiarowska Stęplewska Piaseczny Osial Nieborak Minta Łożyńska Kozica Kowara Gwara Tekieli Szumańska Pancerz Mleczak Kowacka Dwornicka Chorążyczewska Celuch Bruszewska Zapiór Rogalewska Iskrzycka Graboś Fidura Cyrek Bronicka Bracha Gradek Uzdowska Noras Mulawa Moniuszko Kapcia Gumienna Graj Gilewicz Charzyńska Arkuszewska Żółtek Wojtalewicz Śliżewska Szumny Strumińska Sozańska Rembelska Opyrchał Macha Łuczyk Hus Gdowska Domeradzki Czak Borzym Wojtczuk Winnik Skrzeczkowska Kuk Kubanek Dziełak Dudziec Cimoch Ciapa Buchalik Zbróg Wyżykowska Węgrzyniak Wawrzkiewicz Teodorowicz Szkoła Sutor Kapuścik Hajdas Gójska Fołta Dyczkowska Burkiewicz Bartnikowska Aleksa Wierucka Wajer Siembab Nurkowska Kozon Gajecka Zawacka Wojewódka Wenda Sobieralska Majos Huczek Domoń Zubel Szymaniuk Saniewska Salomon Mikiciuk Grodek Zgórska Włostowska Wielądek Trybulska Szymańczak Szwejkowska Sommer Saczuk Pastuszek Naporowska Mroczko Łokaj Deptuch Wawak Szczepaniec Romejko Rogacz Poczta Osowiecka Nowotka Kłopocka Jaszcz Jany Hewelt Cirocka Tułodziecka Stachów Smykla Sędek Niemira Młodzik Łyczek Koniecka Kleban Giżycka Fura Fudalej Cyroń Blachowska Zagożdżon Kenig Górnisiewicz Gierczyńska Wołoszyk Włosińska Szczypkowska Szatanik Sajda Pyrkosz Misiejuk Mirska Mikołajewicz Męczyńska Kupczyńska Kołsut Glenc Gąsecka Eckert Dziadowicz Brylewska Waszczyk Szyba Steckiewicz Otocka Kroplewska Kloch Kabala Barcicka Zamora Tabiś Sobków Pupek Neugebauer Łaskarzewska Kołtuniak Galek Brońska Stój Sochocka Rajda Pruchnik Miska Kuza Karaśkiewicz Judek Jędryczka Grzegorzak Drobniak Chowaniak Wąsek Smagacz Pędzik Kuszyńska Klinger Klęczar Zdziebłowska Wochna Wieruszewska Szulborska Stachecka Rejek Krakowczyk Kobak Kawiak Grosz Czubaj Czarnomska Chorążewicz Zandecka Zadka Wietecha Tylińska Sass Męcik Gustaw Furga Frącz Dawiec Czajczyńska Wypchło Tarasek Szmaj Ornat Olbińska Justyńska Huszcza Gębarowska Dudczak Babska Ułanowicz Rubin Przytarska Pich Nieciecka Makoś Krępa Korek Kolańska Jonik Bukalska Andrejczuk Wiertel Sternicka Soroko Składanek Pałyska Mortka Małocha Majsterek Lemanowicz Lelito Kubecka Krystkowiak Krasa Kierat Jędraszczyk Izbicka Handke Dymarczyk Doruch Beker Suwińska Peszko Osik Mroczyńska Mogielnicka Milczanowska Łyp Karmelita Herdzik Brzęk Białczyk Uss Tołwińska Pitura Łusiak Konwerska Kołkowska Knapek Gumuła Darłak Znojek Wilkos Ślesińska Rut Przekop Kręcichwost Korab Józwik Jaszczyńska Jagiełka Chylak Zbiciak Wasążnik Tłuczek Syldatk Suchorska Skrzydlewska Piankowska Pągowska Parkitny Olborska Moraczewska Juroszek Jeleniewska Groblewska Wisz Wiciak Szczepińska Szamocka Palonek Mąkowska Kusik Kocurek Kochmańska Kłodnicka Kacperczyk Dworecka Bluszcz Wydmuch Wereda Trybała Śleszyńska Sito Pietraszkiewicz Nojek Madziar Kazana Tamborska Szulczyk Rosołek Roskosz Proć Mazek Koniecko Horbacz Bujakowska Zastawny Tyborowska Świstowska Piernicka Orszulik Mydłowska Mesjasz Margas Łazicka Koźlak Korpalska Dzidek Damek Zinkiewicz Sznura Sapała Piaseczna Osada Koziarz Korta Kłosiewicz Klyszcz Janoszek Deszcz Żubrowska Zawadzińska Okła Matacz Hankiewicz Front Daraż Czura Bylina Bugiel Anioła Amanowicz Zalejska Zach Wilewska Starościak Kliszcz Hadała Czopik Cysewska Chodnicka Chmielarska Bytomska Bytner Budkowska Wośko Wawrzyn Świt Sanetra Pyszczek Potaczek Pelowska Osman Materka Malawska Madura Kniaź Gryciuk Fidor Dunal Dobroń Dembicka Czaicka Chlebda Słupik Osica Oleksak Maraszek Kubska Kręgiel Kopytko Gomoła Droździel Szott Szkup Posmyk Młotek Matyszewska Kubalska Klejna Jałowiec Heinrich Haraburda Grupa Grabarska Dziadkiewicz Butowska Bączyńska Zaczyk Wisłocka Wicka Szczerbicka Rapa Nietupska Łodej Lempart Lamch Krzyczkowska Głuszko Cudzich Brojek Ziemak Ulicka Tusk Kieloch Dziduch Dudkowiak Czerner Sommerfeld Okurowska Muczyńska Migoń Macheta Dusik Ćwirko Bilik Sydor Swiątek Sporek Olesiejuk Kutek Kordalska Jaszczur Jarmuż Gronkiewicz Witan Staniczek Sokolnicka Smyczyńska Rząca Roter Pracz Politańska Hnat Cydzik Ciołkowska Szatko Styrna Podleśna Oleksa Nieścior Matyjaszek Malska Łasica Kwapień Kozubska Koronkiewicz Klińska Iżycka Hołota Elert Czochara Toczko Święs Słysz Salach Nojszewska Leśna Głownia Galica Filarska Cieniuch Białobrzewska Szulist Rybkowska Pedrycz Nowogórska Królczyk Konwińska Kocięcka Jarzębińska Graczykowska Dymerska Zyzik Zaborek Skałka Sankiewicz Pleban Martin Lewek Jędrys Guzdek Gołkowska Dumała Zasadzińska Wszoła Rębiś Pośnik Porzucek Hawro Gładki Faszczewska Dziób Zwara Wiraszka Romankiewicz Roch Paleń Ogonek Motylińska Makar Majdan Kozdrój Kozdroń Jachna Dziedzińska Duniec Dułak Białoskórska Wojtanowicz Waśkowska Waloch Ubysz Stożek Powęska Małycha Kobierecka Kmak Hass Frydrychowicz Domka Chachulska Żugaj Zubowicz Wyrwał Perłowska Mordal Kordys Grochalska Gozdur Gabrych Zbrożek Zbroszczyk Wojtoń Tórz Torbus Rzeczycka Letkiewicz Lampart Turecka Terpiłowska Superson Sopata Sobiło Sapa Salwin Pera Organiściak Nowogrodzki Napierska Matwiejczyk Matejuk Mały Łochowska Lorkowska Krüger Jaśniewska Jachowska Dyszkiewicz Boińska Basak Ankiewicz Adamiuk Zieleniewska Sykała Skonieczka Pawełko Obidzińska Nojman Iskierka Zięcik Zboralska Zaskórska Wyczółkowska Wawrzonkowska Trojanek Słocińska Sadlak Równicka Nieradko Lityńska Behrendt Wojewodzic Polewka Obszyńska Koziorowska Dziwulska Zubrycka Zasępa Szczerek Szałata Sot Paruszewska Mleczek Kukawka Kobrzyńska Kaczmarkiewicz Dorobek Daniłowska Cukrowska Burchard Blaut Bardzińska Witka Skomorowska Sasak Płudowska Pasiak Panasiewicz Oleksińska Motak Lizurej Kuboń Jędraszek Flasińska Dylik Cal Buszko Burnat Wyskiel Winek Wiertelak Wiak Rusińska Roś Rakowiecka Orzeszek Ochota Mijas Maculewicz Kaja Ciesielka Bejm Trześniowska Szmuc Sygut Staszyńska Siarkiewicz Ryznar Patoka Miszkurka Kudełka Krzyśko Koszykowska Galon Buczma Ziegler Wisińska Uroda Turczyk Tolak Sypuła Słojewska Sadowy Rasała Mysłowska Kazubek Han Wasiuk Tucka Strykowska Stempin Stawczyk Prokopiak Pospiech Polakiewicz Olas Matracka Maruszczyk Kapinos Kabza Tuchowska Szwałek Smagała Patynowska Musiała Miksza Magierowska Lampa Kulon Koczara Gumkowska Drynda Szmaglińska Szczypiór Ratajewska Pawełkiewicz Myk Kuczak Kołata Żywica Tondera Szmalec Szczerkowska Szczap Sypień Sołtysek Mosur Kościesza Kosowicz Kolendo Huber Giel Gałęza Dyja Czubkowska Czarnacka Cacko Apanowicz Wilmańska Wandas Tabaczyńska Siebert Sarbinowska Moneta Iżykowska Żyłowska Ziajka Skubiszewska Sieg Paluszak Lichoń Kastelik Gwizdek Gołembiewska Drewa Barcińska Andrys Zbrzeźniak Wlazły Wittbrodt Niksa Lubojańska Habdas Fryś Doktór Detka Cieplucha Ciarka Brzuska Witkowicz Wardzała Szarkowska Stąpór Pniak Pierzak Łagocka Kryk Kożuszek Kohnke Kapałka Domino Czuj Boksa Bachowska Wocial Stuglik Steciuk Smela Plona Piwowarek Pernak Minkina Klos Halik Garlicka Dzika Dargacz Damian Adrian Wykowska Węgrzynek Tomal Świerad Szkatuła Sajnóg Kudlak Karwecka Golczyk Fronczyk Czapiga Chodacka Błażejak Bejma Bartela Tokarzewska Tadeusiak Nędzi Kurcz Jasionek Heleniak Ziarek Zera Węcławska Sarniak Różak Płaszewska Paćkowska Ligas Kuzior Kuder Korzeniak Kinowska Fac Domowicz Dębniak Cieciora Chaberek Bogusiewicz Block Wardziak Prawdzik Niebudek Kuziemska Krzewicka Kierska Jeszka Baszyńska Szpyrka Szkaradek Starek Pasich Mościńska Milejska Macińska Lademann Jantos Grzelec Czaczkowska Zapora Wnuczek Wąsala Rycharska Pompa Narolska Małas Janka Gałaj Dybał Drużkowska Chromy Szpyt Sobieszczańska Senger Prygiel Pawela Obiedzińska Łakota Jama Graban Fogt Chrapkowska Cebulak Boryczko Bojdo Biesek Arendarczyk Sobiechowska Schubert Namysł Milewczyk Lubowicka Hetmańczyk Dyczko Dankiewicz Czerniec Chrustowska Staśko Skurska Rochowiak Podlasińska Parszewska Misiuk Markiel Ksel Krzyżostaniak Elwart Delekta Zębik Wojnarska Siatka Rzadkowska Niewiara Miozga Mętel Łętowska Korgul Karwan Grzankowska Garska Franków Domek Ciepluch Chojna Surmiak Strama Stein Siewiera Robaszkiewicz Piksa Kociemba Klyta Gromala Gill Broszkiewicz Błażejowska Zontek Stiller Soska Rosada Mieloch Krzepkowska Kornak Goworek Ginalska Gadzała Fitas Dłuska Uzar Siedlarz Rorat Rokowska Podżorska Oskroba Mitera Kordylewska Grygorcewicz Gmurczyk Gadecka Faliszewska Dylak Drygalska Zybura Wojtaszak Wisła Wasyluk Szyperska Szałkiewicz Szałapska Popińska Krzysztoszek Kościuszko Kasiak Kalecińska Chmurska Wyrwich Wołoszczuk Śledzik Smorąg Satora Pochroń Melaniuk Łaskawska Jajko Czajor Bajko Wojsław Trocińska Szumiec Nehring Naumiuk Luberda Kęsek Jaśkowiec Gubańska Foit Fita Fedyk Działa Cygal Chronowska Calińska Antoniewska Zimińska Zdancewicz Walocha Toma Soczewka Monkiewicz Majtyka Hynek Dynia Czuryło Bernatek Apostel Zawiasa Piersa Megger Maszewska Machnikowska Kukier Kitlińska Jarka Glazik Dzierżyńska Dyjas Czachowska Buś Bona Bandyk Zięciak Talarowska Krajniak Koperek Kleszczyńska Kazberuk Dziewior Chachaj Albińska Szewczykowska Sołoducha Słomiany Słabicka Skolik Rocławska Pęksa Mularz Kosman Kolonko Januszewicz Gramza Foremniak Fijałek Cierpka Polnik Perska Krzoska Klaczyńska Kaszycka Drwięga Cimochowska Chybowska Wojakowska Szulkowska Strusińska Stodolska Semenowicz Pieszak Narożna Ładniak Kontny Klemens Jancewicz Fąferek Czerniewska Bisaga Złotnik Wosiek Uzarska Supernak Miałkowska Kala Giża Czyżykowska Cukierska Brudzyńska Bielat Żyto Wenerska Sobkowska Rompa Kurpanik Kołpak Grzesińska Gołas Długozima Badzińska Bacia Zagdańska Wincenciak Wiernicka Węgrzyńska Toczyńska Ślaska Styn Osmulska Moczko Łechtańska Langier Chabrowska Szrama Szok Suchenek Sokolińska Pieczarka Parus Machul Latko Krzyśków Kosiedowska Grotowska Galos Ekert Drzymalska Dawidek Czerkies Bujas Andryszczyk Zuziak Węgrzyk Stąpor Reglińska Pinda Najdowska Muzyk Maligłówka Łukasiuk Kuczmarska Kinal Dobosiewicz Bilecka Waraksa Szywała Nastały Mordak Mechlińska Ligenza Leszczak Krauz Kopała Byzdra Bartman Znamirowska Zelewska Wojtach Wałaszek Szara Pstrągowska Połońska Nieznańska Kiełczykowska Jakacka Hapka Wielgat Węgier Pokusa Małż Kononowicz Hawrylak Grund Grabkowska Druszcz Dacko Toczydłowska Swiderska Sprycha Pryszcz Łachut Dobrosz Brygoła Zatońska Smogorzewska Ryguła Posłuszna Mydlak Iglewska Borska Bernard BendingerBiesiadecka Woroch Watkowska Uliczka Tomaszuk Pastuła Pachnik Opalska Kudra Kretek Kotlicka Keler Karłowska Heczko Godziszewska Gęsikowska Beck Wojkowska Warecka Tekiela Plizga Piekacz Ochab Maziarczyk Krzosek Głazowska Gabryelczyk Falęcka Stępka Rajch Pasieczny Owsiany Ochojska Kossak Kocaj Gryglewska Gierach Ebertowska Dolacińska Buza Berendt Tabak Skurzyńska Siarkowska Przewłoka Nytko Kuban Kilarska Gebauer Gajcy Franaszek Chwedczuk Bochnak Szymichowska Stachewicz Sosnówka Słowiak Siwecka Racinowska Promińska Pilawska Mądro Malcharek Łukasz Kornek Hanusiak Furmankiewicz Dzikiewicz Duży Delikat Chojak Zyga Pyrz Pietrusiewicz Olszyna Olszowa Ograbek Molga Maron Jendrzejewska Jasica Frymus Ciborska Buszta Woszczak Woronko Trawka Rychcik Redlicka Przystupa Porczyńska Oczko Ochenkowska Migda Łaszczewska Klebba Jaje Grabas Bugno Bortkiewicz Wesoła Sudak Puc Przeklasa Oraczewska Lutomska Lorbiecka Kocoł Knapińska Goik Błażejewicz Wargacka Tuzimek Siniarska Radowska Pierzyńska Petrus Pawlaczek Pacholczak Ołtarzewska Maciejewicz Jakóbik Głodkowska Frania Duszczak Domurad Bednarowicz Thomas Słoniewska Rakus Przybyś Pasiut Małyszka Lutostańska Kurz Kuczaj Doktor Tadla Praczyk Osicka Milka Leszcz Kryza Kryszczuk Juraszczyk Durczok Boduch Ujazdowska Szeja Pryk Pitala Piórecka Palusińska Molek Gogulska Dziekanowska Duchnik Brachaczek Wieja Waloszek Szmytkowska Rytwińska Nawrotek Nawój Mironiuk Matyjasek Łachacz Kwaczyńska Kubów Kosobudzki Kidawa Jaremek Horowska Hasiak Gierat Gawłowicz Wiczkowska Wichary Sornat Solich Padewska Kurczab Krawczykowska Jasnoch Folwarska Famuła Budrewicz Arczyńska Żmuda-Trzebiatowska Śladowska Pawliszyn Kułach Kuffel Konieczek Koćwin Kiernicka Imiołczyk Dyda Bosiacka Biniecka Zander Stochel Podniesińska Osojca Mysior Mrowicka Kuciak Kłósek Ćwikowska Buchholz Zegadło Wiewiórka Śląska Stochaj Smolka Piotrak Ostolska Misior Milińska Leoniak Karwala Jasina Grzymska Cięciwa Ciastek Chadaj Białach Apolinarska Zasadzki Warsińska Tarczewska Talkowska Tabisz Such Sromek Rysz Puch Plak Piestrzyńska Palej Och Niedbał Mytnik Morgała Lukas Lisoń Królikiewicz Kamieniak Jachimczyk Grzywnowicz Frukacz Feliniak Dzienisz Drążyk Żelasko Waloszczyk Traczyńska Szymska Szlagowska Strójwąs Smoczyk Klorek Kajdan Kajak Gral Banachowska Zawodnik Ulfik Torzewska Sobieszczyk Skrobot Sinicka Ochał Leżoń Krywult Iciek Gasek Czenczek Czapczyńska Budzeń Brożyńska Botor Wikło Węglarska Tymczyszyn Szpyra Słonka Prasek Majczyna Lula Liberadzki Jakubiuk Hanzel Grużewska Głowiak Chudecka Calik Zakrocka Zagrajek Stefankiewicz Stawarska Serzysko Piechna Ojrzyńska Myga Maślankiewicz Marszewska Lejkowska Kuziora Korniak Klimczewska Indyka Garwolińska Gałach Gadzina Darnowska Cyba Bystrek Bereźnicka Bazela Węclewska Wabik Ragus Pitek Morańska Mizia Łaskawiec Holeksa Hajdasz Fugiel Białasik Woźniczko Wilma Rode Preś Komander Klus Sarosiek Sadoch Osipowicz Leska Lelonek Korbut Jarmużek Dunikowska Bugajewska Żabska Włodyka Wardzyńska Macierzyńska Józefczak Jędra Hamerla Grecka Gęgotek Domińczak Daczkowska Charzewska Wypiór Sudnik Słoboda Pela Papierowska Macherzyńska Kupś Kostorz Kosak Kopyść Klejnowska Jarmuła Gronczewska Dziedzicka Daniec Blank Balcewicz Wiecka Starostka Sobiczewska Siemieńczuk Rymaszewska Reiter Radzicka Nuckowska Mycek Miętka Łupina Lipok Krycka Koska Knych Drobisz Cuch Wojtarowicz Wojniak Snochowska Poławska Piechura Meissner Lemiesz Kropiwnicka Klęk Jargieło Jamroz Huczko Ceynowa Trochim Kurasińska Kremer Janic Gal Działowska Dworzańska Cyrulik Bejger Bawoł Wargocka Szczepan Suchcicka Plewnia Pędrak Niedośpiał Maras Liberacka Klepka Kawulok Katana Cichańska Bronka Bęczkowska Bender Bałdys Wawrzonek Taranek Tadych Szymała Stebel Stawikowska Skup Skubała Płaczkowska Pasieczna Papierska Karkocha Hak Gąszczak Brucka Woldańska Sendecka Pyś Prażuch Politowicz Piestrzeniewicz Pajek Okupska Nitek Motylska Krzeczkowska Kozok Kowala Karnicka Kalinka Grzegorowska Galuba Dzięcielska Buk Breś Bodych Bittner Bakiera Rembacz Podgórna Nienałtowska Myrcik Mojsa Koniarska Karpiak Kajdas Gregorczuk Dziurla Dzienniak Dyrek Żołądkiewicz Wiewiórska Szumacher Sado Pyszny Piotrkowska Narożny Mizgalska Magdzińska Kuszyk Jakimiak Garwacka Dynak Dejneka Adaszewska Życka Zasowska Wszeborowska Wiekiera Tatarczuk Rudyk Nieścioruk Laszkiewicz Gołota Golisz Bąbel Batkowska Wierciszewska Taczała Świć Ślesicka Siciarz Ropiak Pacura Makulec Łączny Łacińska Krauza Grzesiek Gemza Dering Banek Andziak Wiza Trojanowicz Parkitna Pacholik Majtczak Krenc Koniec Wozińska Wawrzeńczyk Szybińska Szawłowska Stupak Stróżewska Roda Niemirska Michońska Maciejczuk Kośmicka Irla Husak Fuławka Fabiańczyk Bryda Zackiewicz Walska Trawicka Szoka Sandecka Prądzińska Pilewska Piętowska Olszanowska Możdżyńska Melcer Kempny Dulemba Duc Cichomska Żółtańska Ziniewicz Truchel Szajner Raźniewska Petryk Peda Patelska Paszyńska Obarzanek Maszkiewicz Łodzińska Łabaj Latańska Gierałtowska Gerwatowska Garlińska Damska Cymbała Biesaga Zdobylak Wojtiuk Ulrych Szymków Sporysz Snopkowska Smardz Rosowska Piotrzkowska Mandrysz Kulus Duras Dumin Borejko Wyłupek Ufniarz Stypka Stobińska Słupińska Młyńczyk Miros Maciuk Hrabia Groszkowska Burzec Buksa Wygoda Widulińska Tomzik Rajczakowska Pindral Nijak Mszyca Maciejuk Listowska Kudłacz Krygowska Dziwak Dobiecka Chaba Borkowicz Berek Żuralska Żakiewicz Wykręt Sztuba Smykała Pyc Pęciak Parzonka Kyc Klemczak Głowska Gąsienica Gabryszak Degórska Częścik Cisoń Zmyślony Świerzewska Sieprawska Majecka Komisarek Ficoń Citko Bidas Bas Żabierek Wyciszkiewicz Tarach Staniewicz Skrzeszewska Reichel Pazderska Panasewicz Kucewicz Kosacka Kmiecińska Kilar Kalwasińska Hein Fronia Derek Bruś Bojakowska Antoń Wodyńska Rzymowska Pawlos Ochwat Kurbiel Gosik Gierasimiuk Duczyńska Doroba Cwalińska Chłąd Bierońska Zgorzelska Wrochna Więczkowska Szutkowska Szulczyńska Seweryńska Protasiuk Prochowska Powichrowska Opalach Mućko Martyn Majchrzycka Drgas Ceran Bryczek Borzymowska Ziarno Wołodźko Wac Szpala Szlachcic Rurka Pietrzyńska Oczkowicz Mik Małysiak Kubek Imiela Graboń Garbacik Dolega Broncel Baum Bancerz Sierańska Siedlik Nawojska Miąsko Łomnicka Lenc Konat Klawińska Kaletka Jenek Honkisz Droś Suchojad Ratka Raba Putkowska Lulek Komperda Kołodziejak Koloch Kolka Kisielińska Joniak Jezior Faltyn Dyjach Czulak Cop Wyroślak Woda Stranc Solis Skomra Sierpień Rzeźniczek Rosochacka Pajdak Mostek Machowiak Łopacka Kwarcińska Kistowska Janduła Fitrzyk Domanowska Welenc Tyczka Skiepko Sieńska Potok Olewniczak Nitkiewicz Myrcha Krata Klepczyńska Kara Hołysz Hałka Florian Dziurdzia Dryka Brewińska Żurakowska Sysło Rolek Podkańska Młocek Idzi Haponiuk Grębowiec Gęca Domarecka Bochnia Barczykowska Ślipek Sieczko Pierz Nyc Łacina Ludwisiak Kujda Kowieska Hutyra Grodzińska Dziugieł Dobaczewska Boćkowska Białka Zemanek Zawartka Węgrowska Szybalska Smyl Smolec Słoka Putek Pietrewicz Lepka Krzeszowiec Kowalówka Jośko Hamrol Gapys Antoszczyk Turoń Teter Surdel Pieczyrak Mudlaff Manista Kuźniarska Kolek Kadela Jeka Jamrożek Grzemska Goliasz Garstecka Fałkowska Dywan Drewnik Dąbroś Ciaś Obiała Nocek Marko Ładziak Hadaś Goździkowska Golanowska Dulik Dorynek Donarska Wolańczyk Szczechowska Stoltmann Rozumek Łudzik Łaś Leoniuk Krzyk Karol Kamyszek Haniszewska Filusz Czermak Chrząstowska Budych Żółkiewicz Tatarczyk Pietrus Pachowicz Niesporek Marjańska Kultys Kornet Kajstura Grześków Gozdowska Dub Drobot Zjawińska Urynowicz Swacha Prokopczuk Mynarska Michnowicz Malka Ławska Labocha Capiga Borońska Zawalich Wizner Stawiszyńska Startek Smolorz Rozynek Pal Oporska Madajczyk Ławniczek Leśnicka Jasicka Haremza Gruchalska Bejnarowicz Bagniewska Żuberek Windak Sobolak Sibiga Rajczak Pudełek Michalkiewicz Kuchnicka Fularczyk Foksińska Ciążyńska Broniarek Żabka Ziębińska Wnuk-Lipińska Towarek Sugier Pikula Pawlonka Opacka Marosz Kut Grymuza Dąbkiewicz Ciechowicz Cembrzyńska Brodawka Borzych Bela Zaguła Warszewska Tyniec Trepczyk Toczyska Swędrowska Stwora Paczos Olbrych Ogrodowicz Nadratowska Michel Mazepa Lazarek Krzystek Kłodawska Jażdżyk Gralińska Goska Garbacka Fraszczyk Drożdżal Cofała Chołody Brewczyńska Wawrzyk Prokurat Policht Płodzień Pasztaleniec Osipiuk Mateńko Kiciak Grotek Członka Ciurzyńska Żal Zimmer Wosiak Srokosz Paździora Patoła Pałęga Orawiec Nosowska Nastaj Mirgos Merda Machniak Łokietek Fogiel Elias Żołyńska Świergiel Stempel Skocz Senkowska Potoczek Plutowska Penar Miecznik Kwapiszewska Kwapis Jakóbiak Gietka Flisek Dudzicz Cich Broniek Bielaszewska Wiercigroch Usarek Tryc Szylar Szczot Pytlińska Ptok Prystupa Preuss Piekara Łaszczyk Kurzaj Kopiczko Jachimczak Hryniewiecka Hirsch Dytrych Dorna Bystroń Worach Werpachowska Tokaj Szmagaj Solnica Rejmak Reimann Pazoła Nieradzik Migalska Miechowicz Ławińska Lepczyńska Langiewicz Kruś Kozień Kielczyk Jargiło Gwiaździńska Dąbal Cichos Browarska Angowska Sułowska Sorbian Ruman Rapacka Piotrkowicz Oziębło Marzęcka Litkowska Henke Drapiewska Czosnyka Choina Chabior Babecka Widerska Warzybok Wałachowska Seweryniak Pyzel Niewola Nesterowicz Liss Kurnicka Kiepas Kalista Jaruszewska Drohomirecka Demiańczuk Cłapa Błasik Berdzik Bełza Złotek Wojdalska Tonder Szwaj Szarzec Suchora Strzelińska Sarota Palica Nafalska Matula Malecha Magryta Łuckiewicz Kuster Gromadzińska Teska Stoltman Siewert Serwach Schwarz Rytlewska Niezbecka Kuźnia Kuśmider Kurzac Klisz Gwardiak Gotfryd Deneka Ciuruś Żmija Zdunowska Tałaj Świerzyńska Sobuś Serwińska Rajman Perlik Kurda Kosznik Kaluga Jaracz Hanas Gilarska Dzwonnik Długoszewska Ziegert Zapotoczny Wyszogrodzki Śliwczyńska Szyma Szczypiorska Różewicz Paszkowiak Maślach Lewicz Krassowska Heba Godzwon Drej Borak Adamów Tywoniuk Ścieszka Smal Łabuś Krokowska Kominiak Dietrich Cąkała Budzich Bąbol Zgoła Sładek Sierżant Radulska Naczyńska Moczarska Misiurek Miąsik Mądrzyk Kretowicz Kasznia Jeżyna Humeniuk Fiutak Czerniakiewicz Cierocka Bork Żymełka Tomalik Szarpak Sołtan Maciuszek Krysta Kluczny Judycka Grzeszkowiak Dziwoki Brachman Berska Zys Wyrwińska Westfal Waluk Wacławiak Stopczyńska Sałuda Sabak Papińska Nieznalska Niedojadło Nazarko Murat Majzner Ludwin Kubaczyk Kielich Dzierzgowska Dominowska Doliwa Dej Chuchla Boguś Bobik Zadworny Wójs Tyma Sztuczka Strządała Sowała Omiotek Oleśkiewicz Morawiak Kwapisiewicz Krokosz Kretkowska Kostkowska Hajder Garczyk Drapińska Burdach Buchowska Związek Wojczuk Wachnicka Staszowska Stanclik Sidorska Piekart Parulska Mielke Machowicz Kozieja Kaziród Gaś Garbaciak Chatys Bzdęga Bartoszczyk Alberska Zdulska Zdonek Wyrębska Więcławek Wielgo Steuer Staręga Sakwa Orpel Łazińska Kobel Golonko Stark Soczówka Nickel Kwaśnicka Kupaj Kolman Kieca Kamyk Jeżyk Godzińska Glica Gasz Gamrat Franiak Bonarska Bacik Andrukiewicz Ulikowska Troka Stanikowska Siwka Odrzywołek Nurkiewicz Kozubal Kott Karmowska Głowienka Drożdżowska Doroszuk Cogiel Cheba Baś Andreasik Zakaszewska Wenzel Tuczyńska Szumna Szumlańska Rosłoń Piaszczyńska Ogłaza Myślicka Mikłaszewicz Kubieniec Jędral Gustowska Dunajewska Bortnowska Bieniak Wons Władyka Sułecka Rolak Prejs Pokrzywnicka Płocharczyk Ostręga Łęgowik Ludwik Kopik Kleinschmidt Karczmarek Gładka Czylok Ciechowska Bandrowska Wawrzynkiewicz Warmbier Tober Śmiłowska Staśkowiak Staruch Sobania Sergiel Prymas Nowobilska Luterek Lidzbarska Komornicka Klinowska Kaszyca Gorzycka Żółkowska Zgraja Zawilińska Woźniewska Szymeczko Szablińska Sidło Purol Kumięga Grzejszczyk Fortuniak Cygańska Banaśkiewicz Żygowska Walerowicz Smolnik Siwczyk Rzyska Rafałowska Mielczarska Maluchnik Malczak Kostrzyńska Jasiczek Hernas Haberka Gawarecka Gapa Felis Czauderna Cyra Biadała Żukiewicz Zbytniewska Wira Tarnacka Szymendera Rumin Pudlik Obszańska Miedzianowska Łyżwińska Lewańska Kotkiewicz Katulska Jonkisz Dymecka Drzycimska Chodzińska Biłas Andres Zmitrowicz Wełniak Spytek Słodczyk Pieszko Pieprzyca Łyszcz Łazarek Kubczak Korman Jochymek Fedor Drewek Ciosk Bogdziewicz Błażyńska Baczkowska Angielczyk Toman Ślepowrońska Supera Petka Oko Mirosz Mikulec Mielech Kulesa Komorniczak Głąbicka Durajczyk Brzęcka Bolda Bochniarz Bielik Zdziebło Wąsacz Telus Tatarynowicz Ściebura Skowera Rurańska Rocka Niemczak Możdżonek Królewicz Kazubska Horoszko Gumiela Gamrot Dechnik Cyl Chuchro Celary Bafia Szmytka Romek Paluszewska Morga Krzyżanek Gryniewicz Gierlach Folek Fert Dryl Chyczewska Chudzyńska Biaduń Zydroń Zalech Syga Semczuk Sadzińska Repeć Post Płowiec Pilińska Piernik Ośmiałowska Oryl Nagadowska Mękarska Kuzak Kluge Kafarska Jakubów Cieślikiewicz Chyla Chmielarczyk Cempa Boroch Zmyślona Wiaderny Tyszkowska Śliwiak Szalkowska Sasinowska Rozpędowska Raczak Płatkowska Olewnik Nawracaj Krzyżek Krokos Koziak Kłobukowska Horak Gagatek Dziewanowska Dawidziak Czekajło Ciepłucha Chłosta Zubik Zator Tybura Stola Reichert Nastarowicz Miastkowska Leman Kryjak Grzeszkiewicz Grudziecka Gabzdyl Fibich Dziok Drabarek Dawicka Ulbrich Synoradzki Staniucha Sowula Sielawa Rymkiewicz Rakowicz Pruchniewska Prawda Nowotna Necel Majerowska Lesicka Kwit Krystosiak Karolewicz Jurzyk Irek Gurbiel Grzona Gbur Ciosmak Ziętkiewicz Wernicka Sobaszek Sajewska Reczulska Podoba Maciągowska Loranty Liberda Kurosz Kucybała Kortus Kocyba Kapitan Huras Hoszowska Dziąg Chilimoniuk Boszko Żurawicz Żółkiewska Złoch Wojtynek Szostok Sykulska Sliwa Piwnik Papiewska Małkińska Kuliga Jaglarz Holak Haręża Firszt Dworska Dakowicz Cieślukowska Andryszczak Zegan Szalewska Popielas Perdek Mazurczyk Masiewicz Leżańska Kuter Kunkel Kotyrba Kosmatka Koprowicz Klóska Kasjaniuk Henzel Gurdak Gryń Doroszko Bieńczak Bauman Aniśko Świat Szotek Ramus Pyszniak Łasocha Dziergas Dulak Dąbrowiecka Waszkowiak Spaczyńska Sandomierska Pierzgalska Pachura Nachyła Michaliszyn Kurgan Klaman Jekiełek Jabczyńska Gryboś Gorzka Gorący Gauza Fabisz Brewka Bolińska Bartz Wicherek Walendziak Stępczyńska Sionek Pilc Piaszczyk Naróg Lubiejewska Kurzępa Dzierżęga Dworczyk Drews Chajec Bedyńska Złotnicka Wypychowska Wykurz Wyganowska Wdowik Tarnawa Strugarek Romaszko Rogoża Rafał Płaska Palimąka Ogórkiewicz Myślak Luba Kwasigroch Kubiszyn Kopel Kłębek Hołyńska Gryglicka Gniadzik Głasek Gawryjołek Fajkis Dyrkacz Ciesińska Cibis Cekała Brzuszkiewicz Błaszczok Batura Barucha Świerżewska Stachniuk Podstawska Patelczyk Ołów Machalica Kondratiuk Koczkodaj Kłonowska Grobel Grdeń Ewiak Damasiewicz Brus Binięda Białożyt Bartusiak Abramska Zawora Wardecka Nosiadek Marć Łapeta Klisiewicz Jurzak Jurska Jadczyk Gniot Gasperowicz Dargiewicz Cudziło Chwistek Bies Wojtyńska Wojtuń Tuz Sochoń Słapek Siekańska Rachuba Plaza Pietruszkiewicz Piepiórka Owoc Mórawska Link Kryszczak Kornaszewska Kontek Hajok Fedoruk Dzimira Dreszler Bryszewska Banat Ziębicka Zabłotny Wrzyszcz Wardach Siwko Redzik Radzioch Radlak Przybyłko Potoniec Pieper Mituła Mirosławska Lepiarz Kuboszek Kotara Kieda Jarych Jaglińska Daroszewska Ciechacka Chyra Banasiuk Żakowicz Zastawna Weiner Starnawska Soluch Rymer Muciek Karolczuk Idasiak Firla Dyrka Dreger Cichacka Bodo Błauciak Wosztyl Szlaska Siewruk Półrolniczak Pietkun Pielecka Paulińska Minkowska Kurczyk Gałęska Fonfara Durek Belter Żulewska Zimmermann Turalska Sztuk Smusz Sarapata Pituch Murek Mayer Lamek Floriańczyk Dziewiątkowska Dmuchowska Cwyl Szczepek Słodownik Skalińska Rafałko Pampuch Obłoza Niesłony Madoń Łagosz Kusior Kościelecka Knura Drążewska Demkowicz Cierzniak Brycka Żaczkiewicz Zgódka Zawodniak Zabłotna Wojtulewicz Wojteczek Tomczyszyn Rzodkiewicz Paterak Nadzieja Mizińska Mikłasz Łacny Latoń Kieś Gara Fira Fabia Dziendziel Druzgała Broniecka Binda Wiśnik Widurska Wąsińska Szkopińska Socik Skokowska Reluga Pypeć Nęcka Magoń Kucner Komorska Jurzysta Dratwińska Czernia Choszcz Aranowska Tomkowicz Świerczyna Szumielewicz Szuman Samolej Romaniec Rawicka Petryka Pawska Nierobisz Metelska Masiarz Łątkowska Łączna Łabęda Kublik Jatkowska Hess Fengler Fałat Dziaduch Dulian Boczula Biczysko Bembnista Barzowska Wodzisławska Trelińska Toruńska Smaza Porożyńska Pilawa Piekło Mądrzejewska Machnowska Łuczaj Kurzyk Kornaga Korejwo Kolankowska Hołuj Hołowacz Głuszczak Dryjańska Cnota Borucińska Borowicka Szustakowska Szczechura Stolorz Sochańska Sobień Retkowska Potyra Otulak Osypiuk Natkańska Mura Lichwa Kapturska Jeziorny Gozdecka Więzik Trzmielewska Rachwalik Powalska Płatos Ortyl Muzolf Liszkowska Hałupka Gryglewicz Fedorczuk Ciepłowska Chrupek Bazylak Badora Żołyniak Wojtacha Szostakiewicz Styk Strycharska Pradela Poszwa Narożnik Marcinów Leśniczak Klisowska Holka Fafińska Dzieciuch Dach Cetnarowska Antoszek Aniołkowska Andryszak Zuchowicz Wyborska Wiktorzak Wawrzaszek Watoła Wałowska Szymonek Słonecka Salata Sajkowska Rugała Piórko Pęczak Osiewicz Kotyla Góralik Fiebig Ćwiąkała Buhl Bogiel Berbeć Bendyk Bałos Wiewiór Tuleja Tasak Rozwałka Oszczyk Madejek Kurzątkowska Krysztoforska Kosyl Jarkowska Granda Garbiec Dadas Boryń Błąkała Ambroziewicz Agatowska Prusek Porzezińska Namyślak Mandziuk Kwiatoń Kalenik Juśko Gieniusz Garbarz Folwarczny Fido Ernest Dubielecka Domitrz Chodor Bywalec Zembrzycka Wroniecka Wełnicka Szokalska Szkwarek Skoniecka Sadzik Podgajny Nawalany Myszkiewicz Mistrzak Mirkiewicz Lip Jarmolińska Hasiuk Gudowska Derwich Czerpak Choroba Buryło Bortnik Torchała Tomków Suwara Pożarowszczyk Podleś Pecka Lenartowska Kulesz Konowalska Kawiecka Karabin Haładus Grzebień Godzina Dybich Ćwiklak Czapp Czapińska Budz Bombała Beszterda Aszyk Zadykowicz Wielemborek Sudół Stajniak Spisak Sopińska Rosłan Rajchert Podgórniak Pikos Milik Maciszewska Lankiewicz Kasprzykowska Grubska Decyk Wietrzyk Trajdos Szrajber Surzyn Sontowska Sierka Popik Pabin Milkowska Łakatosz Kopytek Karwasz Iracka Garbala Dziemba Czeczot Czaplarska Charczuk Biczak Ziober Zadworna Wujkowska Uchańska Smeja Siepka Rączkiewicz Przepiórkowska Otłowska Nazim Lisowicz Kotus Kolak Horodyska Grajcar Gas Dzitkowska Bernacik Bartków Wierdak Tomaka Szczuchniak Szczerbak Szczepka Ryk Pustuła Poniewozik Pietrowicz Piegat Paszenda Orłowicz Odrobina Lekki Kuszaj Kurpas Kloczkowska Jasnos Grabowiec Gortych Fokt Figa Fidelus Doering Czeluśniak Bryniarska Baranik Bandosz Balcerska Winogrodzki Wilman Student Skórzyńska Rychlak Przebinda Paleczny Motłoch Mądrawska Majdecka Kalandyk Kaczówka Janusiewicz Jachnik Holik Falk Ebert Cugier Agacińska Węcławek Tryniszewska Tatarska Skweres Salachna Pytlewska Pycia Pustułka Puka Papke Okonek Maternowska Łataś Kurkowiak Klimkowicz Fiałek Ciuraj Ciebień Radoła Potomska Ornoch Okraszewska Murzynowska Mozolewska Mansfeld Kopczewska Karkosz Izydorek Guzenda Derengowska Broniewska Ból Birecka Zapotoczna Wrzodak Tatarczak Światłoń Szturc Szczutkowska Skolmowska Ropelewska Pyrzanowska Piekorz Osiej Łącz Likus Krużyńska Koczan Kocyk Grzelecka Gnutek Czapracka Barton Wilgocka Uchacz Tercjak Świątecka Studniarek Senderowska Salamończyk Rosikoń Radojewska Myjak Mistarz Marcińczak Lutek Kunz Kundera Krogulska Kondziela Hołubowska Hemmerling Gaczkowska Buch Beta Affek Wyspiańska Wrąbel Wojdyga Waszkowska Szachnowska Stanisławiak Skrzypa Rogosz Radziwon Pers Łużyńska Loranc Konowrocka Główczyk Gibek Dolska Dobiesz Długi Czeczko Burchacka Barna Winkel Wiechnik Widła Szczypa Strużyna Stecyk Ryniec Radoszewska Pawleta Okrzesik Miszczyszyn Mikiewicz Kusal Kurka Koszarek Kolska Kobeszko Kapłan Kapkowska Ignacy Hojan Goźlińska Golla Fiutowska Dzieciątkowska Demel Cielebąk Brylak Bałaban Wiosna Szwajca Suchowiecka Sobiegraj Samociuk Puźniak Palczyńska Młynarek Lubaś Liber Lewczyk Kopydłowska Jobda Guza Dudys Dmitrzak Blukacz Blak Aniołek Ziewiec Weinert Tukaj Świdurska Śleboda Szemplińska Serafinowicz Sabatowska Markowiak Korpak Hulewicz Hahn Grzywocz Grącka Dziadoń Durmaj Busse Błochowiak Ścibek Szpot Ring Rejdych Rajek Marchewa Kunat Krztoń Kondziołka Kłodowska Działek Czerkas Brania Borcuch Biskupek Żeromska Więcko Tosik Stelmaszewska Rymarska Rozpara Pryciak Nikodemska Murdza Mądrowska Łękawska Jusiak Jarnot Głowniak Gęborys Florczuk Dancewicz Cimek Chyżyńska Braciszewska Bezak Zygmańska Zalińska Wypijewska Wojciuk Waścińska Szczeszek Pilip Pardo Nalewajk Matyasik Kornobis Kopytowska Kochańczyk Kochaniec Kasicka Karaban Jękot Halman Firlit Brajer Wojtek Wiesner Wichlińska Uszko Uchto Topka Strus Spryszyńska Seifert Rydzik Purgał Protasiewicz Preis Prajs Kuśmierczak Kocon Klik Jerczyńska Grzebielucha Frącek Borcz Baradziej Anusiewicz Żarkowska Włoszek Terelak Tempska Sztyber Szmania Podkowińska Nidecka Musińska Motyczyńska Morawa Mierzwicka Mękal Małczak Janko Hanak Gąciarz Dobranowska Znyk Wróż Witoszek Wielocha Weryńska Walak Turaj Srokowska Kosikowska Kisała Kazik Gniewkowska Gatner Felczyńska Fabjańska Dłubała Ciemniewska Wilkołek Parysek Padzik Moczek Krzciuk Krupowicz Harazim Grabczyńska Gorzawska Gajewicz Czosnek Ciapała Chomka Binder Barć Żylak Żuławnik Witaszczyk Wdowińska Sławecka Pławiak Plis Ordak Niziałek Łosik Lewańczyk Kurzepa Kopicka Jaszkowska Iglińska Gradecka Gbiorczyk Ferdynus Dunst Chodorek Brauer Bohdan Wieczyńska Trochowska Szudrowicz Stecko Smak Ruszała Radomyska Rachańska Płocica Piędel Mikina Lewkowska Jarco Holeczek Hałaczkiewicz Dziarska Dyła Dyderska Dramińska Dajnowska Bekisz Asztemborska Szyper Stalewska Skrzypska Sipa Prędki Pęk Moryń Młodzikowska Łotocka Lukoszek Lamczyk Kuziak Jędraszak Grędzińska Gostomczyk Biś Wszelaki Walukiewicz Szczypczyk Szczukiewicz Smuda Siodłak Schroeder Sar Rydzkowska Pysiak Podstawa Piesiak Nikonowicz Niewiadomy Makselon Grzelakowska Gocyła Dzirba Dyoniziak Dukała Ciemny Cembala Berk Bendkowska Artemiuk Zamiara Weremko Szczykutowicz Stachniak Salska Ramza Powałowska Maga Krzywiec Krysiuk Kosatka Kaszak Hara Ciecieląg Burkat Żaglewska Ziemkowska Wtorek Trochimowicz Staszczuk Sola Proksa Plutecka Operacz Nogala Miśkowicz Mil Marucha Malmon Klepczarek Januś Grabia Bereta Zabawska Wawryk Wałecka Walentowicz Twardoch Trzaskoma Szymaniec Szwej Szparaga Susek Stenzel Spaleniak Przeradzki Pajka Maksim Ługiewicz Kordos Kempisty Kapuściak Januszczak Guja Goździewicz Głowinkowska Fiłonowicz Chwesiuk Burghardt Brzuzy Brudek Boch Woszczek Weltrowska Wawruch Warnke Turbak Szymikowska Szczegielniak Sygnowska Stypińska Sądel Rzeplińska Rycombel Purgal Kern Kapsa Jędruszek Jastrząbek Halemba Didyk Bus Bruździńska Wlazłowska Wawryszuk Tanaś Szczerbik Stoszek Staniecka Paulus Matysiewicz Marchut Kwiatosz Kaniuk Jarota Jamrozy Grębska Gocek Garboś Gaida Firlus Buta Bujacz Budyta Zielenkiewicz Wantoch-Rekowska Tazbir Szygenda Stania Pomietło Podlasek Maziarka Mamet Kulaszewska Kuczko Kluzek Klapa Groszyk Dziedziak Czeszejko Ciećka Błachowiak Bartoszyńska Vogt Szlązak Abigail Ada Adela Adina Adriana Adrianna Agata Agnieszka Aleksandra Alicja Alina Ola Amanda Amelia Amnezja Anastazja Anatolia Andżelika Aneta Angela Angelika Angelina Aniela Anika Anita Anna Ania Anna Maria Annika Antonia Antonina Apolonia Ariadna Ariana Arleta Aura Aurelia Aurora Balbina Barbara Barta Beata Benita Berenika Berenike Bernadetta Bianka Bibianna Blanka Bogna Bogumiła Bogusława Bożena Bronisława Brygida Calineczka Carmen Cecylia Celina Chelsea Chiara Chloe Cyntia Cypinia Dagmara Dagna Daida Dalia Daniela Danuta Daria Debora Delfina Diana Dobrawa Dobromiła Dobrosława Dominika Dorota Dąbrowka Edyta Elena Eleonora Eliza Elmira Elwira Elżbieta Emanuela Emilia Emma Eryka Esmee Estera Eugenia Eunika Ewa Ewelina Faustyna Felicja Felicyta Filipina Filomena Florentyna Franciszka Franczeska Frida Gabriela Gaja Gloria Gracja Gracjana Grażyna Greta Gryzelda Guantanamera Gwen Halina Hanna Helena Hiacynta Honorata Ida Idalia Iga Ilona Ina Inetta Inez Inga Irena Irma Irmina Iwona Izabela Jadwiga Jaga Jagna Jagoda Jana Janina Jarzyna Jasmina Jaśmina Jesica Jeżyna Joanna Jolanta Jonata Jowita Judyta Julia Julianna Julita Justyna Józefina Kaja Kalina Kalista Kamila Karena Karin Karina Karla Karolina Kasandra Kasjana Katarzyna Kasia Kayla Kazimiera Kiara Kinga Kira Klara Klaudia Klaudyna Klementyna Konstancja Korina Kornelia Krystyna Krzysztofa Ksenia Laila Lana Lara Larysa Laura Lea Leja Lena Leokadia Leonia Letycja Lidia Lili Lilia Liliana Lilla Lilli Lisa Liwia Lotta Lucyna Ludmiła Ludwika Luiza Luna Magdalena Maja Maksymilianna Malina Malwina Marcela Marcelina Marcella Marcianna Marcjanna Margarita Maria Maria Antonin Marianna Marietta Marika Marina Mariola Marisa Marlena Marletta Marta Martyna Maryla Maryna Marzena Masza Matylda Maura Małgorzata Melania Melisa Mercedes Mia Michalina Mika Mikaela Mila Milada Milena Milla Mira Miranda Mirella Miriam Mirosława Miła Monika Mrówka Nadia Nadzieja Naomi Nastazja Natalia Natasza Nawojka Nel Nela Nelly Nicola Nicole Nika Nike Nikol Nikola Nikole Nikoletta Nikolina Nina Niunia Noemi Oksana Oktawia Olena Olga Olimpia Oliwia Oriana Otylia Paloma Pamela Patrycja Paula Paulina Pola Rachel Rachela Ramona Rebeka Regina Renata Rita Roksana Romualda Roxana Rozalia Róża Sabina Safira Salomea Samanta Samira Sandra Sara Sasha Selena Selina Selma Sindi Sofia Sonia Stanisława Stefania Stella Sylwia Szarlota Tamara Tatiana Telimena Teresa Tola Tradycja Uljana Urszula Vanessa Victoria Viktoria Viorika Viviana Waleria Wanda Wera Weronika Wida Wiera Wiesława Wiktoria Wioletta Wisenna Xenia Zara Zeira Zofia Zoja Zoya Zuzanna Zyta Łucja Żaklina Żaneta Żywia Szeluga Sapieja Riedel Reczko Procyk Poślednik Łuć Kubit Kopek Kądzioła Kaliszczak Grochowicz Gędłek Dziembowska Dragun Brzychcy Bienek Zemlik Wyczyńska Więsek Wasiela Trąbińska Smorawska Siekacz Ringwelska Radajewska Płocharska Pipka Peter Łukaszczuk Kurpik Jeziorna Hudziak Grzejdziak Gosztyła Gembara Gałęziowska Dziobek Cudny Buszman Bożym Bogunia Bobowicz Uścinowicz Trybek Szwaba Szponder Pudo Przymuszała Nowatkowska Noskowicz Mrowca Kurzacz Kurasiewicz Kocimska Kłoszewska Klag Jasiecka Horzela Heród Gerc Dłużak Derbich Cymbalista Chromiec Chlasta Bodak Żegleń Telka Skobel Resiak Polis Podrażka Pitera Ostałowska Narowska Migdałek Łacek Liwska Lewtak Krzyżyńska Kruczyk Kowalcze Korfel Knut Grządka Grochot Goldman Gnida Gibowska Fojut Dymel Durkiewicz Dobrakowska Daśko Czerwień Bochińska Wikiera Rusnarczyk Rubik Puton Pudzianowska Pacha Niwa Miga Leniart Krasny Kowacz Kostur Hyra Górnowicz Czuchra Ciślak Buba Anklewicz Adwent Węglicka Święty Świacka Szwec Scholz Rachel Pipczyńska Pijewska Kuchnowska Kóska Kozaczka Falenta Dacewicz Ćwiok Bytnar Bigda Zglinicka Zaleśny Urgacz Twarda Teklińska Tarasińska Śnieżko Strzeżek Stępowska Stachula Słabik Rudziewicz Rajewicz Podgajna Palonka Okarmus Nikoniuk Niemczycka Mścichowska Malejka Łopatowska Łagan Kyrcz Krzyżosiak Koter Korzycka Kisiała Jaguszewska Gralec Goleniewska Gerlich Farys Dziel Czoch Czermińska Bojanowicz Bianga Żaboklicka Wólczyńska Warchałowska Utnik Szychta Szastak Sawczak Sarzała Prętka Ponikiewska Pępek Laufer Korgól Kajkowska Jurczyszyn Gierula Garsztka Dybcio Człapa Cichewicz Burakiewicz Borszcz Boral Bebel Balcerowicz Żarnecka Zegarek Wódz Taberska Śmierzchalska Szczesny Sut Stankowiak Sprengel Skopek Skonecka Sędzicka Sasal Potera Podkówka Pigłowska Pędzisz Pęcherzewska Olchowik Niemier Namysłowska Najgebauer Macewicz Krzyżan Krzaczek Kotlarczyk Kostyk Koprek Kilichowska Kaska Gwizd Byś Brochocka Zaczkiewicz Wykrota Wrotniak Rudak Rajzer Puchowska Proczek Poterek Miczek Miciak Lichosik Kwapich Kubisztal Krzywkowska Kołbuc Kłyś Klak Karwańska Jurgiel Galwas Bugajny Borodziuk Werra Sijka Sierżęga Serowik Sarwa Rycaj Pacuszka Olenderek Mielecka Kumala Kućmierz Krzystyniak Korga Knaś Kardynał Jawień Ignaczewska Gaczoł Charytoniuk Arasimowicz Zelent Zagała Trębska Toruń Szaflik Smołuch Siudy Rzadkiewicz Purtak Osetek Nowalska Mucharska Mroziewicz Mietła Lodzińska Lerch Ladzińska Kural Koenig Kantyka Jonderko Jerzykowska Jeleńska Jasiukiewicz Hiszpańska Grzmil Gawinek Gardzielewska Fajer Dziemian Domaszewicz Czyżowicz Albert Zawodny Wołowik Włodarkiewicz Urbas Przespolewska Pietrzkiewicz Pernal Onoszko Miloch Majowska Huzar Grębosz Goryczka Gaszewska Fałowska Dowgiałło Ciejka Broniarczyk Bensz Żerańska Waluga Ślazyk Stachlewska Smentek Skrętowska Seget Rytelewska Pulit Łazarewicz Krysiewicz Krupnik Kozdęba Korzeb Kiwak Kafka Jaszczołt Jarmuł Janaszkiewicz Erdman Dziarnowska Dybkowska Długopolska Ziora Wietecka Waszczak Waleńska Polczyk Podlejska Ostrowicka Noworolnik Mantaj Majdzińska Lesiecka Kucharewicz Kalisiewicz Kadej Gorzała Gicala Gaszyńska Gać Denys Czardybon Bondar Sochan Sobucka Snela Semrau Sadek Razik Miąskowska Lubocka Krzewina Kroczyńska Koniuszy Knopek Herkt Gwarda Graba Goryszewska Gębal Fraj Dziubałtowska Dykta Dobrodziej Czakon Alama Wlaź Wituła Wawoczny Ślipko Sacewicz Papciak Nader Leończuk Klatt Hołody Grzegórska Grąbczewska Golecka Garbień Draga Dobras Wojtczyk Wojcińska Wenc Teresińska Sucharzewska Stodolny Stempniewicz Stando Skrzypacz Rychta Rybaczuk Robakiewicz Poremba Pomaska Piskozub Pellowska Morzyńska Modrak Mientus Merchut Machula Machel Łatacz Kwiotek Konewka Kołodziejczuk Kobierowska Klar Irzykowska Grams Czysz Chamerska Cabańska Bul Belina Bachorz Zmorzyńska Wołodko Węgierek Warpas Synowska Słaboszewska Skrzydło Skibowska Rzetelska Pucyk Procner Prętki Patrzykąt Kłaput Kazaniecka Kałaska Feder Dzióbek Dębecka Detko Car Berdychowska Baryga Żelek Wleklińska Warowny Szarafińska Suwaj Stysiak Pręgowska Okrasińska Łagódka Kwarta Kreja Kochalska Kłopotek Kleniewska Kiełbowska Kałamarz Grycuk Gajdowska Czempiel Chyłek Charubin Agaciak Zep Tomsia Świerzy Placha Petelska Olińska Niesiołowska Niedzielak Moryl Macudzińska Kwaśniewicz Kryściak Kolus Kober Jurasik Gmińska Gałkiewicz Działach Dulko Dadacz Bołoz Bodys Błeszyńska Błażej Życzkowska Wójkowska Ubych Tulińska Trzebuniak Taracha Sulejewska Sobocka Radzymińska Pora Pieniek Owsianko Molicka Mikulak Makos Lizakowska Lebek Lasik Korepta Kimak Kajewska Grudkowska Gniado Fastyn Fabich Etmańska Duszeńko Czyżo Czępińska Bronakowska Bobula Badziak Wośkowiak Weis Trzybińska Tomczewska Taborek Świtkowska Sucha Strząbała Ryl Rybaczek Put Pisera Owcarz Muś Miczka Mamrot Makarowska Magdziarek Kwartnik Kuzio Kuhn Kryśkiewicz Jagosz Glina Gałus Gaffke Dobczyńska Cepa Burkacka Asman Wirska Trusz Tomera Szpura Szaraniec Stępnicka Sołtysińska Soboczyńska Rzemek Rupniewska Pyclik Połatyńska Petruk Peryt Panic Padiasek Nożyńska Krzyszczuk Klamecka Jóźwiakowska Jarząbkowska Hołyst Gruszkiewicz Ciara Zmudzińska Zieniuk Wódkowska Tylska Szpiech Szarata Stąporek Rusinowicz Rupik Plech Parka Ogiegło Narwojsz Morgaś Machocka Łakomiak Ludwińska Litwicka Lachman Kijo Karpierz Janczuk Hanusek Gwadera Grzegolec Gogolin Gilowska Durasiewicz Budynek Bieniaszewska Bida Bełtowska Bartuzi Wiatrzyk Wadecka Ulfig Tylenda Taraska Siwoń Sinkowska Prasał Pazur Obremska Niecikowska Napieracz Matyjek Malcherczyk Liszkiewicz Kozdraś Korszeń Kiereś Kasprowiak Jasieniecka Hul Garlej Dolot Bursa Baryłka Życzyńska Tandecka Szofer Smolska Skraba Rembecka Ptach Pisarkiewicz Pankau Nogacka Musielska Matyszkiewicz Makowiec Litke Kiżewska Jawoszek Grzegorzewicz Gers Dziemidowicz Czyrnek Czerwieniec Bieszk Basiura Wylot Wodniok Turzańska Romaniszyn Radochońska Pruszak Powierza Onyszko Niebieszczańska Matłoka Maciaś Łuciuk Lasko Koszuta Kędzierawska Hordejuk Gędek Gągorowska Furtek Frelik Czekierda Bryg Anielska Zaród Wylężek Wojdan Wądrzyk Tafelska Szwagrzyk Stanulewicz Sędzik Puszka Mydło Matusek Łysy Lempa Lembicz Kusztelak Klementowska Kardyś Jasion Jakubiszyn Ilków Ilasz Hiller Czaplejewicz Bednarkiewicz Bajan Andrejuk Tarapata Ślemp Sperka Pochmara Mazanowska Maciej Lubos Lipiecka Lipecka Kosoń Jendrysik Jedut Jąder Dądela Cudnik Buchacz Barzyk Barańczyk Wozniak Warakomska Waliłko Walczyna Tumiłowicz Szczęsnowicz Stopczyk Sowada Sander Ostrycharz Oleszczyk Miedziak Mercik Krzysik Krzaczkowska Kampka Kaliszan Jachimek Huć Hertel Grubecka Gorąca Gajo Dziurkowska Dziadak Czypionka Cempel Burkowska Brysiak Bosacka Biadacz Wyżga Wyrozumska Wudarska Węglorz Walesiak Tymicka Szostakowska Syczewska Przyborek Parcheta Opała Olejnicka Olbrycht Miernicka Katolik Harężlak Haase Gwardys Grzesica Goszcz Gabryelska Fujak Dulat Bujnowicz Bekas Andrusiewicz Widelska Śnioch Szmid Szeszuła Sybilska Słodkiewicz Sieklicka Sęktas Rzeszotek Pytlos Prątnicka Pikulik Otlewska Matyśkiewicz Masarczyk Lucińska Lubaszka Litka Kupracz Kułacz Kucharzak Krzysztofowicz Grolik Gomulska Galoch Belska Wybranowska Wojdała Szuper Stalka Pruchniak Prędka Pisz Pakieła Matyla Małysza Lotko Książczyk Kropielnicka Kordaszewska Kiedos Jędrzejko Gołacka Gocławska Gloc Fituch Fabińska Dajczak Ceremuga Beer Wulczyńska Wojtania Wiklińska Tocha Szustakiewicz Stuchlik Strzępka Poświata Plackowska Paplińska Papka Majgier Lik Lenczowska Krzynówek Klej Kaminska Juszyńska Józwiak Jęczmionka Jemioło Jaśniewicz Jaraczewska Jamroziak Hajto Grzymek Gorecka Gagat Domaszewska Bujakiewicz Zarańska Wernik Wąsicka Waćkowska Sterniczuk Stawowa Sączawa Reszkowska Remus Przyborska Paszke Nawieśniak Mietelska Lackowska Krzemieniewska Kriger Kosk Kaniak Gromowska Grelak Gajak Ćwiklik Brągiel Zapałowska Zalesińska Wisełka Ulrich Tront Taflińska Szreter Szałajko Starzycka Pyśk Potulska Perlak Paciej Mitko Masełko Koć Kloza Klose Kieć Kazała Jadowska Grosiak Cora Ciućka Chajęcka Benke Soboniak Romel Rabczak Pranga Piekarniak Pasiecznik Ostatek Ochmann Nagiel Martyńska Kotwa Kankowska Kanabus Jelito Jedlikowska Hałuszczak Groch Gnap Doleżych Deszczyńska Bohdziewicz Bałaga Andruszewska Widzińska Szymkowicz Szwajda Szramowska Sawala Remisz Małaczek Ładzińska Lipko Kudełko Kućma Karpała Jaskółowska Ignacak Golas Dekowska Decowska Czerniewicz Buchowiecka Będzińska Bebak Bartol Adameczek Widlarz Wiaderna Ulanicka Tyska Tupaj Toczyłowska Syc Stokowiec Steczek Siemko Setlak Radgowska Pintal Pertek Patla Ogrodniczak Meger Marcyniuk Lipiak Krajka Janta Janoska Jachymek Jachacy Herzyk Firmanty Domurat Czornik Czmoch Cyranowska Błoniarz Bieżuńska Zok Waldon Tarwacka Ślawska Szmajduch Szafraniak Styrczula Sobera Prusko Płecha Pawluś Oktaba Musz Maniewska Krajza Kasowska Karmańska Kantek Kalman Jaśniak Hys Grygorczuk Gardecka Freda Flakiewicz Chyc Bronder Boratyn Ząbkowska Zawół Witosławska Wewiór Szkuta Steglińska Staszel Sobiś Rau Pardela Niemirowska Michowska Macieja Kuźba Kurdek Klauza Herc Gniłka Donat Dolina Częstochowska Cyranek Byk Braszka Błaszków Biniak Wiczyńska Warzycha Trochimiak Traczewska Tomana Szczypta Szaleniec Segiet Pawliszak Mikołajec Macko Lorent Limanowska Ledwig Kordel Kaliniak Jakusz Guzewicz Gajowska Frey Dorabiała Ciesiołkiewicz Cichawa Bębas Wypart Sałbut Rymsza Ritter Purczyńska Nosowicz Mokry Łyszkiewicz Leyk Krasnopolska Kandulska Gojny Ewert Chmal Żemła Zyśko Walat Tomica Studencka Stano Spytkowska Spica Płaszczyk Kozarzewska Konkolewska Kacpura Jaworowicz Jastrzembska Hałoń Górzny Golasz Dzierla Dados Czapczyk Cylka Cwajna Chomiczewska Budzyn Zemsta Wardowska Tyrańska Szcześniewska Rejowska Radka Pilśniak Patan Mołdoch Krempa Kanecka Gzowska Gwarek Gumulak Gumula Grocholewska Cierpioł Breza Bojke Bobkiewicz Basiewicz Barnat Bałys Zbyszyńska Wodyk Warot Trafalska Tomkowska Sterczewska Stan Sałkowska Puszcz Powaga Porzycka Patek Owsik Omelańczuk Kostkiewicz Koniuszewska Kieliszczyk Gębuś Dźwigała Czarska Cholewicka Berner Zalega Wieszołek Wiechecka Wartacz Śmiechowicz Rosłoniec Płoszyńska Naworska Mosz Machcińska Łuczko Krefft Koźlarek Klunder Kieler Ingielewicz Graczkowska Fryca Dydyna Dreja Chabasińska Androsiuk Ziemlewska Zdziebko Wardęcka Trafas Szołdra Stężycka Smyrak Osajda Orzelska Opiłka Mielec Majkrzak Lubik Liwak Kyć Korban Jarska Jakuć Jagusz Jacyna Idkowiak Heluszka Grasza Gątarek Furmanik Cycoń Choroszewska Chodań Bromboszcz Bonar Bartodziej Wołejko Wojdylak Szydlak Szpilska Stanula Rożko Ronowska Policha Plinta Piskuła Nowotniak Niemczyńska Nastula Mastej Lelińska Króliczek Kosiek Korkus Jonek Herrmann Grabda Dykiel Dola Czarnuch Zdrzałek Witasik Wędzicha Ustaszewska Szetela Swierczyńska Skawska Sałach Różewska Południak Polonis Patejuk Paszewska Pastuch Natorska Mączewska Kuklewska Kręt Komasa Kilan Kazmierczak Jamińska Horoszkiewicz Gzella Gwoździk Gudz Gościcka Gawdzik Flaszyńska Fijas Dyśko Donocik Cieciera Całusińska Bubacz Bojek Żołdak Sztabińska Sałęga Ryng Przystał Pacut Organek Oramus Marczykowska Mandrela Kątny Karch Cyganowska Brygier Żerdzińska Wtulich Tyburczy Skoracka Raźna Popiół Pacyniak Mycka Mosionek Moniak Melkowska Maląg Koniarz Kiczka Kerner Horbaczewska Grelewicz Flor Filuś Ciepał Chmiela Chilicka Brzuchacz Żogała Zimecka Wydmańska Uba Tyczkowska Sowul Smorczewska Skok Pytlarczyk Pękacz Paska Orzołek Oblizajek Miazio Kucio Krystkiewicz Kosmal Kocyła Kluch Kawczak Kakietek Huzarska Haratyk Grzegory Gargol Frydrysiak Flakowska Eichler Cierpikowska Ciechan Brud Brodzki Biedka Banaszczak Zowczak Wszędybył Tryk Szawara Suprun Stefaniszyn Rębowska Rabczuk Paterska Liżewska Jasztal Garbaczewska Durczyńska Dalewska Bujnicka Balcarek Adaszyńska Zyska Zielony Szkarłat Studniarz Stabla Rajkiewicz Plaga Pałosz Micuła Matyjewicz Matyjasiak Lubiszewska Kucal Korpik Kopyś Golianek Gierej Fabianowicz Dunat Dresler Dorau Bzdak Boniek Błażków Wybrańska Szczupakowska Serwicka Salwowska Saletra Peksa Pawelak Palarczyk Mendrek Marchlik Langosz Kudas Krygiel Komarowska Kłonica Husar Dzidowska Drożdżewska Chełkowska Złotucha Wdowska Tyszer Tyszecka Świszcz Szysz Synowiecka Raus Pojda Pieprz Milczewska Meres Łabińska Ligaj Kowalec Korytko Kiełczyńska Kempczyńska Harasiuk Grzędzicka Gorycka Gajdamowicz Duran Czepułkowska Czamara Arnold Weszka Szorc Szecówka Szachta Strzemecka Ryngwelska Rozborska Pruss Pogwizd Piechula Onyszkiewicz Niedworok Kukwa Kopala Kociubińska Jakieła Jahn Gregor Grączewska Gratkowska Dynek Derewońko Czmiel Cichoszewska Chodyna Bociańska Begier Żerkowska Zieleń Wyrębek Wujczak Więsyk Widyńska Wardyn Szelążek Stanke Skarbińska Schiller Ruzik Rudź Redlińska Pszonka Pływacz Plewniak Pionka Miśków Marzyńska Lulewicz Kurszewska Krysztofowicz Jonda Grudnik Godawa Gawełek Funk Cyniak Bruździak Błotnicka Bartołd Zajfert Woźniczak Śnieć Szybka Szabała Stykowska Siry Reszko Pogrzeba Plesińska Pieron Pazura Narojczyk Nalewaj Mikler Marszalik Kuch Krysztofik Kosiewicz Kokowicz Kaput Grabowy Gawior Dymon Czach Banacka Ziemian Zęgota Wojcieska Wiktorek Ułanowska Szymacha Szkurłat Spyt Rosak Roczek Ratowska Purwin Psujek Polewiak Pieczkowska Oprządek Miłaszewska Migut Malaga Krówka Kotońska Konstantynowicz Klata Kapa Junik Harańczyk Gierada Domska Dolniak Copija Chabińska Bralewska Błąd Benisz Baumann Barzycka Wilczkowska Seremet Pstrąg Prudło Prandzioch Pokrzywińska Pichlak Majerczak Kuziel Kurzela Kurpios Kubiec Kozyrska Gryszko Głębicka Głąbik Furgoł Filipińska Dybizbańska Drzewucka Drobna Boczoń Bliźniak Beda Babczyńska Andersz Zimon Wilkiewicz Szwedzińska Skalny Puścian Puszko Peczyńska Osmałek Ociesa Mrozicka Mikuszewska Matyszczyk Łopaciuk Łępicka Klajn Kadłuczka Jaksa Hajduczenia Guba Grzebalska Gniady Gieras Dziurawiec Dyczewska Derwisz Danaj Cylkowska Ciotucha Buzała Brzuszek Bisewska Zwolan Zalewa Wilkońska Szturo Sznapka Smyrek Skotniczny Sioła Rybnik Rumian Romanów Rachtan Przyszlak Paterka Pastewska Paczuła Oleszak Ogar Mitas Melerska Matwiej Łączak Libiszewska Kubuj Kopaczyńska Kędziorska Kasprowska Kapel Kalska Herzog Grosman Gotowicka Gorczycka Franecka Dziurka Brzycka Waśkowiak Wanke Taraszka Szypura Sirko Sarek Rudka Radzimowska Płocha Opęchowska Onak Nyka Mosek Łomża Kramarska Korbecka Jarzombek Idziaszek Haczek Grygierczyk Gielniak Gaworek Dzień Duplaga Długaj Cwik Cieleń Chodór Boryszewska Biczyk Zbroińska Wrotek Wojtków Więcaszek Wielgomas Truskolaska Supryn Strzałek Skrzeczyńska Simlat Raczko Płotkowiak Paluszczak Padoł Omyła Maleszyk Łazar Lurka Korbiel Goły Gębczyk Gawda Cymerys Charęza Borczyńska Bokuniewicz Błocka Badziąg Żytkiewicz Zywert Zabost Włóka Wilhelm Tuźnik Tota Szyłak Stramska Skrzyszowska Sadowa Rysak Rink Midor Maks Kuleczka Koźma Kopko Kęcik Kajka Jakubska Hering Franica Chomczyk Brdak Biernaczyk Bicka Belniak Baścik Szulta Szkółka Szczechowiak Stasiewska Salamońska Rożniata Peć Molczyk Ladra Kulaszewicz Kowalicka Kitlas Kawaler Jurowska Jaszek Jakielska Gurdek Gałgan Figuła Cicharska Betcher Bartniczak Żejmo Zapłata Wołodkiewicz Wiączek Wankiewicz Strzemińska Słodzińska Sączek Salińska Pitucha Pinkosz Obroślak Nawalaniec Mastalska Macuga Lutowska Krzych Krajczyńska Konikowska Klamann Juszczyszyn Jara Hachuła Falarz Dziennik Chałupczak Cetnar Bójko Boguń Bankiewicz Szyjkowska Składowska Opozda Nagraba Maluga Machulec Łoskot Łęska Lampka Kuroś Krak Kozubowska Komoń Kałmuk Jeziak Haraf Gładyś Falgowska Czajko Citak Chorążak Brzegowy Żywiec Trepkowska Świerzbińska Szałecka Stodolna Sokolik Słomiana Sekunda Sadłoń Putowska Paśnicka Panecka Obolewicz Nowocin Niemczura Myrda Maksimiuk Kusowska Kulewicz Kuchnio Koczyk Kass Goman Głomb Fryt Fierka Dziepak Byrdy Bazarnik Wojton Wasylów Tronina Szwedek Szatanek Skrobała Selwa Pracka Pierścionek Parchańska Olszok Murawa Misterska Miętek Mejza Leonarczyk Legut Kudlik Jesiotr Fotek Duziak Daciuk Czubała Czeszejko-Sochacka Cudna Chojka Brzezinka Bruch Bonkowska Aleksiejczuk Zazula Zatyka Wiszniowska Węcławiak Walęcka Ulenberg Świca Szwoch Stoń Siekierzyńska Seredyn Rulka Reczyńska Rachubińska Rabska Przysucha Prószyńska Parzuchowska Palczak Murias Maślankowska Masna Kuszneruk Kucharczak Krótki Koperwas Kolarska Hulak Drelichowska Domasik Chrószcz Chlebosz Zuchora Wyleżoł Walenda Staroszczyk Sendal Rotuska Ratuszny Pulikowska Przygońska Płucienniczak Płotek Ostańska Opyd Mogielska Kulbicka Kucharuk Kluziak Kazubowska Kamysz Gorlewska Golasińska Formicka Dyduła Dittrich Desperak Bzdyra Błaż Bedra Zyzak Złomańczuk Wyciślik Woldan Woińska Wichert Rzeszot Pukas Płachcińska Piesio Otfinowska Organista Nisiewicz Meszka Leszkowicz Laszczkowska Kopta Kolat Karwicka Haczyk Gruszkowska Giermek Flont Faryńska Demko Ćwiękała Cerajewska Byrtek Woźniacka Wenderlich Tumińska Trzonkowska Poździk Pąk Pasterska Obłąk Mystek Michulec Łaga Klupa Kacprowska Hołowińska Hepner Drachal Dendys Daszyńska Cząstka Buko Beger Barycka Zaleśna Wójcińska Śrama Satoła Samsonowicz Rogut Radzimirska Potyka Poros Pabiańczyk Osiewała Oćwieja Nabrdalik Minor Marasek Łepecka Lewna Lebiecka Kupiecka Kundzicz Kołtowska Jechna Jaskułowska Gradzińska Gajc Falana Dyczek Cisz Chwist Chrobocińska Żuromska Ziołkowska Zasuń Zapert Wolanowska Wielicka Wiankowska Wendland Wągiel Spurek Skwark Rogiewicz Pazgan Pajdzik Norkowska Mikuś Łągwa Luranc Kurlapska Kurantowicz Kuprewicz Krypczyk Koronowska Kocan Jamróg Horwat Goszczycka Gołębska Glibowska Garbicz Fryga Frydrychowska Frejlich Droszcz Ciaputa Albiniak Ziejewska Zajdler Więckowicz Warias Wałaszewska Ulańska Stelmaszek Stacewicz Rubak Pura Przychodzień Pomian Połubińska Petryszyn Naguszewska Morzyk Majocha Łydka Lubaszewska Lisowiec Ligus Kowzan Kawiorska Jędrysik Jakimiec Hudy Grota Graszka Dziadowiec Czubernat Ciekańska Cena Bonin Bogatek Blaszka Basiaga Bareła Arak Wymysłowska Wojtachnio Szwech Stradowska Sepioło Rumak Pęzioł Pawęzka Najwer Muraszko Masłyk Majerowicz Machelska Liberkowska Kwitek Kryjom Kolankiewicz Kieres Górzna Gołos Goczoł Garnek Dziewicka Ciska Cichon Wróblewicz Śniegula Stryjak Siemieniak Rosiecka Radzimińska Oświecińska Odziemczyk Nowosadzki Mietlicka Mieleszko Meus Lewartowska Kulczewska Kromer Kolesińska Kleinert Janulewicz Gielnik Gargas Fundament Dzierzęcka Drewczyńska Deresz Depka Dadura Burzyk Buchcik Brodala Bodzek Argasińska Arciuch Ziach Zaradzki Waniewska Uciechowska Szczepocka Sowik Niesyto Nerkowska Morel Marzęda Machałowska Łobejko Liczbińska Goślińska Gadaj Droń Dobrychłop Diakowska Chełmecka Celka Bałabuch Wajman Szlagor Susło Schreiber Saks Rolska Ratuszniak Rafałowicz Puszczewicz Puczyłowska Ponieważ Podlaszewska Podczaska Mocha May Mancewicz Ludkiewicz Lerka Legieć Krawcewicz Kornafel Kondzior Klicka Kilijańska Kiel Kawska Kawałkowska Kapias Jandy Gojtowska Gierłowska Gierczyk Gałęcka Dziatkiewicz Dobrzyniecka Dalmata Borczuch Bonowicz Bałuk Wojdyna Trusiewicz Terczyńska Szałowska Surman Strachota Spera Sobierańska Smarzyńska Sierak Safian Rosner Reszel Ochońska Oberda Miłoś Mikitiuk Kromska Kielesińska Kadłubek Janczy Janaszak Jamioł Jachura Habrat Gorgolewska Gadawska Ferdek Chyży Bukowińska Bolanowska Biedak Badach Żywczak Żołędziewska Ścisło Sztwiertnia Srebro Skraburska Sendek Rozkosz Rozalska Raubo Przywecka Podhorodecka Pęska Paszczyk Olendzki Odachowska Muranowicz Morkowska Mielcarska Kubsik Kołos Kierpiec Jerzyńska Jarysz Hauke Dorosińska Cupryś Cel Bobola Baska Zadęcka Wensierska Strękowska Stęplowska Sapuła Rybakiewicz Rusiłowicz Radło Odrobińska Mysza Kozielec Konopczyńska Kledzik Herka Gawędzki Gano Drabowicz Cynar Ciurko Bieś Batyra Babraj Żukrowska Zwarycz Zielnik Ząbkiewicz Wroniak Trzaskalska Trąbska Stus Strugacz Stadler Słupianek Romik Radziej Puzon Popielewska Pełech Niepiekło Nasiadko Nagaj Metera Łysień Las Krzysztof Kropacz Kondek Kojro Kobylarczyk Klara Karbarz Kaleja Jaksik Górniewicz Gebel Gaszka Gajdek Figacz Dziemińska Dołkowska Danielczak Ćwieląg Curzydło Bajerowska Worwa Wojtylak Widenka Wełpa Śledziona Szmydt Roczeń Rekus Reder Poleszczuk Pilis Odzimek Misiowiec Misiołek Łąpieś Littwin Lendzioszek Leleń Koszel Kikosicka Kciuk Hunek Grześko Greber Gaura Dykier Bawolska Barylak Zygmanowska Zybert Warowna Walentek Tadajewska Średniawa Stypczyńska Sałyga Salak Rolewska Paryż Ossolińska Nogły Mirota Kuchna Krzywania Krotowska Kostyła Kocikowska Kiernozek Haduch Forc Dyc Ciuchta Ciemała Bystry Bryjak Bolimowska Belica Bachurska Żurawińska Zawadowska Wasilczyk Tetkowska Szumigaj Szarszewska Skwiercz Skałbania Sajak Ryzińska Pyskło Pazdur Paradzińska Oczoś Niewdana Narożniak Mosio Mojecka Markus Laszkowska Kryszczyńska Karolkiewicz Jonas Imiełowska Hałaj Gotowała Dula Czorny Czerwiak Cięszczyk Trochimczuk Sobińska Rosłońska Obidowska Niechaj Muszalik Mokrzyńska Minge Merska Ledzińska Kuźniacka Kumór Krzystanek Koźluk Komór Knopp Kiełkiewicz Kanadys Judzińska Jezioro Jabłkowska Grabicka Drabicka Dęga Dacka Chwiejczak Albrycht Żuczek Zbucka Zarecka Wrycza Warchulska Ścisłowicz Szczepara Szast Szablak Ryzner Rafa Ozimkiewicz Marona Malkowska Kotańska Kister Jasiulewicz Hodun Gryczyńska Górnicz Fiutek Dorocińska Benedyk Belczyk Bąbik Banaszyńska Abraham Zgutka Zduńczuk Zaborniak Winczura Wiechetek Waszyńska Tywonek Tomkiel Szyler Szmulewicz Szejna Szczesna Sury Spiżewska Skubik Satława Pałuba Ogiela Nitschke Niewiadoma Mordel Łatkowska Korytek Korpowska Kipka Habel Franz Drygiel Dorota Derucka Ciołko Boreczek Bizewska Biarda Bałon Arabska Wroniszewska Szumlas Sotomska Sośnierz Smagieł Sałaj Reclik Rabsztyn Pawlisz Pawełoszek Niedużak Nidzgorska Matias Lecyk Kuźmiak Kolańczyk Kluźniak Karczmarska Jerzewska Gromelska Furs Frosztęga Flisak Fajdek Derbin Czubala Chrapkiewicz Bikowska Albecka Ziental Zielak Zawierta Tamioła Tabaszewska Śmieciuch Szymiec Służewska Rzewnicka Rycyk Piotr Pazdro Owsianik Mosoń Majowicz Kocela Jujka Głuszkowska Gburek Franosz Fedorowska Dziedziela Dytkowska Drabina Dondalska Darda Chodorska Chodara Cejrowska Burzak Bratko Bołtryk Bock Blaszke Atłas Zdebel Wytrwał Trytek Teperek Tadeusz Szkiłądź Syrocka Stryszowska Stangret Spała Sobas Skrobol Pijet Nalewajka Marcjan Machola Łabanowska Luboń Lepiarczyk Lara Kwaśnica Kosut Kosin Kordula Konopnicka Knychała Jąkalska Ilczyszyn Granica Gołosz Gibuła Dyczka Dubrowska Droszczak Czwarno Copik Cetnarska Cendrowicz Bugajna Brociek Bombik Bochenko Bąbka Żurawiecka Wziętek Turowicz Śmiałowska Szojda Steczko Służałek Siurek Sałamacha Roguszczak Pydych Prędota Porzuczek Porazińska Ponicka Pietruszczak Palkowska Osóbka Nesteruk Mosiek Marcula Manicka Malikowska Łobos Łabiak Kurys Knasiak Kalczyńska Hodur Gembalczyk Galla Duźniak Dronia Daszuta Cyga Chróścicka Cechowska Boguszewicz Beyer Bąkała Angielska Andrulewicz Wodniak Wocka Twardawa Szlachcikowska Stręciwilk Soloch Sędkowska Rolirad Rejent Puchala Mocny Malkiewicz Macikowska Kokoszkiewicz Knuth Kleczyńska Izworska Grzegorz Gliniak Gargała Gałwa Ertel Domaszk Czuper Ciurej Burtan Bochra Błazik Bergiel Bartoszcze Wiench Szwajka Szczytowska Sujak Straus Sarnicka Rudaś Roszczak Przyczyna Potorska Nieckula Najduch Matłosz Konstanciak Kina Juranek Junak Harmata Gurdziel Gromska Gabrysz Dudar Ciemna Brela Adrych Ziółkiewicz Zdziechowska Wodarczyk Toporowicz Szocik Szałwińska Susz Sikoń Siemieńska Runo Rogoś Recka Posiadała Pietura Piecka Pander Pajestka Mrugacz Mielewska Miąsek Matwiejuk Komajda Gryczan Frydryk Foszcz Forystek Filo Dybczak Drużba Drawc Czapor Cielińska Chorzewska Cech Burchart Bronkowska Bialic Wolsztyniak Wnętrzak Wasąg Trafny Tomporowska Śpiewok Śmiecińska Szutko Sędzikowska Różek Przyklenk Popłońska Pancer Ożarek Obojska Nowocińska Nowalińska Muzalewska Mirońska Łukiewicz Łubian Liana Lal Krybus Jelska Imianowska Grajczyk Dziedziczak Burcon Benkowska Bałdowska Żuławska Zapał Tałałaj Russek Rubaszewska Psyk Moc Michalecka Liberek Lemiech Lampkowska Kurczyna Konopelska Kokoszko Kłaczyńska Kluczkowska Klekowska Klat Jon Jojko Ibrom Gburzyńska Gąsińska Dzielińska Dylewicz Długaszek Dalkowska Dahlke Czuber Bujek Brzozowiec Biedrawa Bartelik Bajorska Zdunkiewicz Zajchowska Zgniłobłoty Niniejszym postanowiłam dziś, że muszę znaleźć bogatego męża. Być może niektóre z Was również podjęły takie postanowienie. Koniec z ... Łęki Fuck friends - nową alternatywną formą związku ? ... Będąc z kimś w układzie fuck friend, jesteśmy zobowiązani tylko do spełnienia tej ostatniej powinności, ... Gwizdanów Mezatka Szuka Sexu najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Mezatka Szuka Sexu oferty. Nowe Brusno Stary Folwark Sponsoring wsród studentek, czyli "miła studentka szuka sponsora". Lusty - Osobista ... Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to jedyna w ... Czyżówka witam, moja koleżana ma ochotę na spotkanie w trójkącie z inną dziewczyną - możesz tylko patrzeć - możesz dołączyć - lubimy ... Kołacze Codziennie nowe dziewice czekają na twój kontakt. Tak reklamuje się portal sprzedam dziewictwo. Za pośrednictwem innego miejsca w sieci pobity został ... Dobieżyn Pewnego razu pozwoliłem sobie na niezłą pewersję., mam 29 lat a moja sąsiadka 58. Namówiłem ją raz w nocy na seks w jej mieszkaniu, ... Kumielsk Nowe Brusno Szukam bogatego meza, dlaczego bogatego bo lubie byc rozpieszczana, w zamian bede prawdziwa kochajaca zona w doslownym znaczeniu tego slowa... Dereźnia Solska DOJRZALA SZUKA MLODEGO - Ogłoszenia w Anglii,W.Brytanii Jarnołtówek Zasponsoruje (Wielkopolska) Jesli jestes mloda atrakcyjna inteligentna kobietą ...


Dołącz do serwisu z największa liczbą seks kontaktów! Tylko u nas piękne dziewczyny i starsze kobiety, zobacz ich zdjęcia i filmy!